Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társak/lányok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társak/lányok mit gondoltok?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem, hogy mostanában kezdtem el komolyabban elszánni magam a nők felé:) igazából amikor oda megyek egy csajszihoz tök jól tudok vele dumálni, de az a pillanat amikor oda kéne menni az para.. mármint nem tudom eldönteni hogy mikor menjek oda mert a csajok abszolút nem küldenek jeleket, elbámulnak mellettem vagy rám néznek egy pillanatra aztán elnéznek és abszolút tanácstalan vagyok mikor kéne kezdeményezni.. valakinek valami tipp?? előre is köszi!
2010. okt. 21. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút helyzetfüggő, ahogy kedved tartja...
2010. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nődögéljél fel és tapasztald meg.

Még pár év, pár "pofon" és pár pozitív visszajelzés.

Majd megtudod.

De próbálkozz.

2010. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!