Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Bocsi, hogyha rossz kategória, de nem tudtam hova kiírni a kérdést. Facebookon látom hogy a lányok olyanokat írkálnak ki h "I like it on the bed" meg floor, meg ilyenek... most meg újabban városneveket, eegyik csaj ismerősömnek az van kiírva h New York... és ha valaki megkérdi tőlük h mik ezek a kiírások azt válaszolja mind, hogy ez titok, meg a pasik nem érthetik :o mieeeezz??? már megőrjít!
2010. okt. 20. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:

I like it on my room's floor

de tényleg

2010. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

amúgy ez csajos dolog. tavaly is volt ilyen. a hírekbe is bekerültünk vele. pasik kizárva!

első voltam

2010. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

aha, mostmár megtaláltam hogy a mellrák elleni összefogás, hogy ki hova teszi a táskáját hha hazaér :D

na de mi a városnév??

2010. okt. 20. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:
sajna ez titok
2010. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mi titok van ebbe? istenem, kösz az értelmes választ
2010. okt. 20. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
én tudom mik ezek :D és pasi vagyok :D
2010. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a like it osat énis tudom, de mi a városnév? írd már meg privbe :D
2010. okt. 20. 21:00
 8/9 anonim válasza:
Ha szerelmes vagy ird ki, hogy PÁRIZS Ha szingli, ird ki hogy NEW YORK, Ha van baratod ird ki, hogy LONDON, Ha boldogtalanul vagy viszonzaltanul vagy szerelmes ird ki hogy FRANCIA! Küld el ezt minden lány ismerősödnek ,de FIUKNAK NE Ez azért van, hogy kicsit összezavarjuk a fiúúkat! :D:D:D:DDDD:D:D:
2010. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

már én is megkaptam privibe :)

azért köszi :D

2010. okt. 20. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!