Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagon felüli, szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagon felüli, szexi srácok, mitől azok?

Figyelt kérdés
úgy értem az arcformájuk miatt, testfelépítésük miatt, öltözködésük miatt, tekintetük miatt.....?
2010. okt. 20. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Hatalmas farkuk van, és ez sugárzik róluk mindig.
2010. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, mindezek egyben, +kisugárzás.
2010. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás...leírhatatlan. Egy csodálatos tekintet, izmos test, büszke testtartás... Nem tudom :)
2010. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az átlagon felüli,szexi srác fogalma relatív.


Mindenkinem más jön be,ezáltal mindenki máshogy gondolja,hogy milyen az átlagon felüli,igazán jó pasi.


Szerintem nem az öltözködéstől lesz valaki nagyon jó pasi.Bár tény,hogy egy jól kiválasztott ruhával nagyon sokat lehet javítani az összképen,ahogyan egy rossz ruhával sokat is lehet rontani...

Ez inkább belülről fakad.

A kisugárzás és a viselkedés,modor a fontosabb,emellett persze megnézem a fiút.A külső dolog alapján pedig a test és a szem az,ami leginkább döntő abban,hogy jó pasi-e vagy sem:)

15/L

2010. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!