Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy elvált nő mennyire fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elvált nő mennyire fogadja el, a férfi partnere gyerekét?

Figyelt kérdés

Azt látom, de a környezetemben is van rá példa, hogy ha pl. ha összekerül egy elvált nő és egy elvált férfi, a nő nem fogadja el a férfi előző házasságából született gyerekét. Persze ha megkérdeznénk erről egy elvált nőt, biztosan mást mondana, de ez a valóságban nem úgy van.

De viszont a férfinak meg sajátjaként kell elfogadnia a nő gyerekét vagy gyerekeit, sőt még anyagilag is teljességgel elvárt, hogy támogassa őket.

Kinek mi erről a tapasztalata?



2023. nov. 23. 14:25
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
100%
Nekem még nincs párom,viszont van egy fiam… szóval az ismerkedés nehéz lesz majd!
2023. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
29%
De ha a nevelt gyerek segít a nevelő anyukának az ugye jól esik a lelked el. A sajátod meg nagy ívben lesz@rja a fejed. Akkor bezzeg más a vélemény a nevelt gyerekről! Mert ugye mi már ( szülők) nem leszünk fiatalabbak, idővel jól esik ha valaki ránk néz majd.
2023. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
2023. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért vagyok jóban a férjem gyerekeivel, hogy majd öregkoromban hozzanak levest. Amúgy 47 vagyok, nem nagyon jut még eszembe ilyesmi. Szerintem később sem fog.

Alapvetően nem céllal és nem a viszonzás elvárása mellett szoktam senkit szeretni.

2023. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire, kutyát nem érdekli más gyereke.
2023. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
31%

A nők valóban nehezebben, vagy egyáltalán nem fogadják el a hozott gyereket, még akkor sem, ha nekik is van. Van az a mondás, hogy minden tehén a maga borját nyalja. A férfiak sokkal elfogadóbbak ezzel kapcsolatban. Nálam is értékcsökkentő tényező a gyerek.

N

2023. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
91%

Igazad van, de mindez azért van, mert az apák a saját gyerekeik életében is igen erősen csökkentett üzemmódban vannak jelen.


Ha az elvárásokat nézed, a nők felé sokkal több elvárás van gyerekellátás szinten, mint a saját vérszerinti apjuk felé.


Nem vagyok elvált, gyerekem sincs, nem is lesz. Engem nem vonz az az élet, hogy legyen egy gyerek, aki néha itt van, néha nincs, néha utolsó pillanatban ugrik minden, nekem kell rá főznöm, mosnom, nálam lakik kéthetente, és ne szólhassak rá, hogy ne dobálja szét a papírzsepit, mert nem vagyok az anyja.


Nevelőapának lenni akkora buli, mint apának. Neked szart sem kell szólnod a gyerekhez, nézheted a tévét, ha egyszer segítesz neki összeszerelni valamit, egy évtizedig körbeszopkodnak érte.

2023. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
95%
Elvált, gyerekes nőként simán elfogadtam az elvált, gyerekes párom kisfiát, ahogy ő is az enyémet, semmi probléma nem volt ebből soha. Intelligens emberek között ezt azért fel lehet mérni az elején és eleve nem vesztegetni olyannal az időnket, akivel nem fog menni.
2023. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem, aki elvált miért kéne, hogy elfogadja más gyerekét? Az a büntije, amiért tönkrement a házassága?
2023. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
41%
Másnak a gyereke számomra automatikusan büntetés? Aki nem az én gyerekem, az valami zombi, vagy mi?
2023. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!