Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 évesen már van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen már van értelme belevágni kapcsolatba, ha eddig nem volt?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, nulla párkapcsolati tapasztalattal. Utálom magam miatta, mert másnak már gyereke van, miközben nekem a kezem se fogta meg senki. Most lenne egy jelentkező, akinek bejövök és ő is nekem.


Viszont itt jön a probléma, hogy egész életemben intimitás, viszonzott szerelem és szex nélkül éltem az életem, és most ebből nagyon komoly hátrányom származik. Mert most követném el azokat a hibákat, amiken más már 10 éve túl van és el is felejtette. Meg 26 évesen első csók? Első szex? A fejemben létezett csak ilyen.


2023. nov. 15. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért vagy hátrányban, mert értéktelennek tartod önmagad amiatt, hogy nem volt részed párkapcsolatban.

Nem kéne mások életével foglalkozni, mit mikor és hogyan éltek át hanem magaddal és a jelölteddel egyedül. Nem maradtál le amúgy semmiről amin nem eshetsz túl jelenleg: csók, szerelem, szex vagy csalódás. Úgyhogy nem is vilsgos miért törődsz másokkal, miért hasonlítod magadat másokhoz. De ha már egyszer ennyire foglalkoztat akkor miért nem azzal bolondítod magadat, hogy más 35 évesen találta meg a párját és együtt vannak még mindig boldogan? ^^

2023. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van jelentkező akkor mindenféleképpen.
2023. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40 felett is válnak emberek azok se jobbak azok se tudnak kapcsolatban működni. Lopnak csalnak hazudnak nem tudnak törődni a másikkal de megcsalni annál. Inkább megy undorodnak egymástol még szexelni se tudnak es te sírsz?
2023. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem 27 évesen lett az első barátnőm, hasonló cipőben jártam mint te. Nem túl támogató volt a családom, depressziós voltam, a zabálásba is menekültem. De megelégeltem ezt a helyzetet, nekiláttam összeszedni magamat.

Összejöttem egy egyébként szinte tökéletes nővel, viszont külsőleg egyáltalán nem volt az esetem. Kompromisszumot kötöttem egy olyan dologban amiben nem szabadott volna, ennek az oka a tapasztalatlanságom és az önismeretem hiánya volt. Szomorú vége lett, szegénynek rendesen összetörtem a szívét. Te ne ess bele ebbe a hibába. Ha magaddal elégedetlen vagy, próbálj meg változtatni, ha kell segítséggel. Azóta volt már több csalódásom is, de arra rájöttem, hogy harmónikusan működő párkapcsolata csak két önmagával rendben levő, érett felnőtt embernek lehet.

2023. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már van lehetőséged, ne vesztegesd el. De ne hazudj arról hogy nincs tapasztalatod.
2023. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!