Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit érzek és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretek egy fiút és nagyon sokszor meg bántot,kezdeve azzal h. megmondtam neki h. szeretem mire kosarat adot aztán ő nyomult és én bizakotam . Léptem mirre le patintitot :S szóval sok minden törént ami rossz volt,és pár napja láttom egy képet amin egy másik lányt ölelt nagyon rosszul eset.És napról napra már nem hiányzik felejtem az arcát a hangját az illatát, nem akarok felejteni!De még se hiányzik már ...mi van velem ilyet még nem éreztem :( kizugtam volna belöle ? (és ez jó külsö szemmel nézzve?)
2010. okt. 19. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nem értelek ...:S

nem hogy örülnél h végre el tudod felejteni ezt a f@szkalapot?!!:S

én is voltam mát hasonló helyzetben:S de még mindig megőrülök érte:S képtelen vagyok elfelejteni:(

2010. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!