Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerb csajoknak van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerb csajoknak van valami különlegességük? :D Vagy csak így alakult nekem?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a fenébe, de az elmúlt 1 évben már a harmadik szerb csajjal futok össze a korosztályomból. Pontosabban nem szerb, hanem szerbiai magyar :P de a lényeg hogy én sose kerestem chat közben a külföldeieket :O :D amúgy nem is csúnyák, egyik nagyon bejön másik 2 olyan átlagos


szerintetek ez csak véletlen, vagy vonzom a szerbeket? :O vagy mi a fene lehet az oka?:D


amúgy 17/f vagyok


2010. okt. 19. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerbnek hívod, orrbavág. Ez akkora parasztság, mint egy székelyt lerománozni.
2010. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
vajdasági magyar!
2010. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
oké oké :O nem tudtam :O nem vulgárisan értettem naa
2010. okt. 19. 20:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy se hívd szerbnek, max szerbiainak. Erre tuti kényesek, szóval igen, van különlegességük.
2010. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
biztos kulonlegesebbek mint a magyar lanyok!!!
2010. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

oké, eredetileg is szerbiait akartam írni csak kiírás közben máshová is figyeltem...


amúgy mi a különlegességük? mármint azon kívül hogy megtalálnak engem :D

2010. okt. 19. 20:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért, egy mittomén veszprémi lánynak mi a különlegessége? Hülye kérdés.
2010. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ki tudja,lehet benned is csorgedez egy kis szerb ver. amugy en magyar lany vagyok,de megmondom oszinten a szerb lanyok sokkal szebbek mint a magyarok. van bennuk valami kulonleges. persze pl. az oroszok is sokkal szebbek. attol fugg kinek mi jon be. amugy vigyazz a szerb lanyokkal! nagyon rafinaltak. ami nem baj.....
2010. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jah, chaten/honfoglalón én is több "szerb" csajjal is beszélgettem már. NEm túlzás, ha azt mondom, hogy 1000x normálisabbak, aranyosabbak, intelligensebbek, mint a magyar lányok. A magyar csajok 'üresek', hozzájuk képest!


Ha minden jól alakul, akkor életem párja is egy "szerb" csaj lesz!!

2010. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Attól hogy valaki Szerbiában lakik attól még nem lesz szerb.Én is szerbiai vagyok de nem szerb hanem magyar!
2010. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!