Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, utazzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, utazzak?

Figyelt kérdés
A srác aki tetszik, külföldön él. Jó haverom ezért minden esély meg van rá, hogy nemsokára összejövünk. Sőt nagyon úgy néz ki. És ha már együtt vagyunk, oda kéne költöznöm. Sajnos nem tudom, mit tegyek majd. Szeretem a hazám, ezért nehezemre esne elmenni innen, ugyanakkor nem akarnék neki csalódást okozni. Ő még nem is tud ideköltözni, mert a munkája odaköti. Azért kérdezem, mert ha egyszer tényleg eljönne az ideje, akkor tudjam, hogy mit csinálok. És nem késnék sokat a válasszal. Ha valaki élt kint, elmondaná, milyen is ott élni? Chemnitz lenne az úticél. Köszi :)
2010. okt. 19. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A szerelem vak,de szerintem nem éri meg.És ha nem fog menni,akkor csak úgy hazajössz?
2010. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van :)
2010. nov. 28. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!