Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még ilyen fiú? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen fiú? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tetszene egy olyan lány, aki nem iszik, nem cigizik, nem füvezik és szeret rajzolni, festeni? Van még olyan fiú, aki nem a cigizős, piálós lányokra bukik?
2010. okt. 19. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hihetetlenek vagytok, márint én megértem hogy a füvezés meg a cigizés a gyenge embereknek való meg akik ezzel akarnak nagyfiúk lenni meg minden de az alkohollal mibajvan?:D az alkohol jódolog nem kell ilyen befolyásoltnak lenni mint a keresztényegyház, hogy ne igyál ne dohányozz ne tisztátalankodj ha nem feleséged, énis szeretem az értelmes lányokat főleg az ilyen festéshajlamúakat de nemértem hogy az hogy valaki néha iszik mert jólérzimagát vagy mert mértne miért jelenti azt hogy egy alkoholista debil, persze akkor ha az ivás nem a másfélliter vodkát jelenti a diszkóvécében
2010. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
háááát,te nekem nagyon jó kislányosnak tűnsz :D
2010. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
most megnyugodtam :P köszi a válaszokat!:) Nem az alkohollal van bajom, mert mértékkel, egy pohár bor, vagy egy üveg sör az nem baj. Csak ha a vodkát a borral keveri az ember, és arra rá a sört. Meg ha valaki már dölingél annyit iszik.
2010. okt. 19. 19:42
 14/17 anonim ***** válasza:
És sajnos egyre több az ilyen.Minap láttam egy kisebb "csordát" belekeverték a gyereket(9.es) és most már ő is cigizik...Nem tudom elhinni, hogy valakinek nincs annyi esze, hogy kiszálljon az ilyen társaságból.16/f
2010. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene olyan lány aki nem iszik, nem cigizik mivel én se cigizek és nagyon ritkán iszok( évente 6 sör kb) főleg hogy elkezdtem sportolni.

Cigizni nem cigizek.

Ha jól néz ki a csaj akkor mind1 hogy szeret rajzolni vagy nem, cigizik vagy nem.

2010. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szeretnél ismerkedni??ha igen itt az e-mail címem meszi0123@freemail.hu
2010. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is szeretek rajzolni, mindig is 5-ös voltam belőle.

17/F

2010. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!