Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van jelen manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van jelen manapság az a jelenség általában nőknél, hogy van a párjuk akivel annyira erős lelki kapcsolat nincs, inkább testi és van egy barátjuk esetleg fiú barátjuk akivel meg lelki kapcsolatot ápol és neki mondja minden baját gondját?

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párommal nem tudnék megbeszélni jóformán semmit nem lenne a párom.
2023. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Nem azt mondtam hogy semmit hanem van olyan férfi akivel jobban meg tudja beszélni a problémákat mert nincs szex és inkább egy lelki kapcsolat érvényesül
2023. nov. 1. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az exem kezdetben ugyan ezt a dumát tolta, majd kidobott és 4 nap múlva már kefélt is a leki társával szólva szerintem ez nem létezik csak egy stádiuma a szakításnak, a csaj már kifelé kacsingat.
2023. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én részemről egyértelműen ellenpélda vagyok. A párom a legjobb barátom, társam is egyben. Az ő véleményére adok a leginkább, és vele beszélek meg a legszívesebben mindent az egészen apróságoktól a legkomolyabb témákig. Tudom, hogy benne megbízhatok és számíthatok is rá.
2023. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kapcsolatban ez nem lehetséges. Mert a pár az egyben legjobb barát is. Eleinte talán. Gondolom te vagy a fiú barát, aki szeretne párja lenni a nőnek. Felejtsd el. Igen, lehet, hogy nem tökéletes (még/éppen most...) a kapcsolatuk, de veled nem akar összejönni.
2023. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 kulso megbizhato embernek konyebben eltudod mondani a problemaidat, a parodnak nem biztos mert lehet nem erdekli lehet megsertodik, lehet fullent nem akar megbantani, a kuslo ember nem fog mehsertodni, ugy ad tanacsot h nem elvakult, lehet tapasztaltabb is
2023. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!