Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » áhhh. összehoztam őket pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

áhhh. összehoztam őket pedig szerelmes vagyok a lányba. Mit tennétek helyemben? :/ 15/L

Figyelt kérdés

áhh iszonyatosan beleszerettem az egyik barátnőmbe..nem tudok nem rá gondolni..és azt hittem talán kölcsönös..vagyis csak szerettem volna ezt hinni..:/

a lényeg hogy ezen már túl vagyok hogy "jajj beleszerettem egy lányba most mi lesz?!" ez nem érdekel már..csak az hogy szeretem.és..összehoztam az egyik legjobb fiúbarátommal..szerveztem egy találkozót és elég jól megkedvelték egymást..és összejöttek.:| és borzasztó..annyira rossz érzés.tegnap egész éjszaka ezen gondolkoztam és nem is aludtam egész este.annyira rossz...:'(((( nem tudok mit csinálni.mindig csak a lányra gondolok és hogy milyen hülye vagyok hogy gyakorlatilag én hoztam őket össze..mit tennétek e helyemben?hogyan felejtsek?borzasztó..

15/L


2010. okt. 18. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ő nem leszbi, ezért ne bánkódj azon, h te hoztad őket össze...semmi jelentősége a te szemszögedből
2010. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Felejtsd el!

Keress inkább fiút!


Meg ha lemondanád a bnődnek utána sosem tudna veled rendsen beszélgetni pasi ügyekről meg stb.. lehet el is kerülne messziről...

legalábbis én azt tenném...


15/L

2010. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hasonlót én is csináltam :P

összehoztam haveromat azzal a csajjal akit szeretek :(

ezt hívják úgy hogy önfeláldozás :P vagy hülyeség :P valamelyik :P

talán majd kapunk vmi jót érte :)

2010. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazából..tudom milyen a fiú..csak kihasználja a barátnőmet.a barátnőm meg szerintem nem is szereti igazán..max mint egy barátot.ismerem őt..
2010. okt. 18. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos esetleg puhatolózhatsz, hogy mégis mi a véleménye a leszbikusságról, nem, nem arra célzok, hogy térísd át. Ha nem tartja betegnek és nincs róla rossz véleménnyel, akár meg is mondhatod, hogy érzel iránta, bár valószínű ki fog kosarazni. Továbbra is maradj a barátja, idővel a fájdalom múlik. Nem hiszem, hogy jobb lenne, ha ezért kerülnéd, bár Te tudod mennyire rossz vele lenni úgy, hogy nem vagy vele igazán.
2010. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem nem hoznál össze senkivel? Akikkel próbálkoztam mind foglaltak voltak :(
2010. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mivel látszólag a barátnőd nem a sunaszaftra gerjed, ezért hagyd inkább, és keress magadnak más puncit.
2010. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

na ha egyikük se gondolja komolyan, még simán lehet esélyed nála

valóban, puhatolózz, ahogy előttem tanácsolták

még össze is jöhet

2010. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább beszélj vele őszintén. Nem hiszem h hosszútávon mellette tudsz lenni mint barát, úgy h közben nem mondod el neki. Tudom. Saját tapasztalat. Nekem nem ment... Együtt vunk most, bár még mindig a volt pasijába szerelmes... sőt... valószínű hamarosan megint vele lesz (vagy egy másik pasival) de én akk sem bánom h elmondtam. Nem tudtam volna sokáig megjátszani magam.

L18

2010. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na, mi a helyzet?
2010. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!