Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy bombázó csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy bombázó csajt láttok az utcán, elképzelitek, hogy milyen lehetne vele egy eksön?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
mostmár a fiúkat kérdezed? am szerintem ők tuti igen választ adnak XD
2010. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

aksön=action

Ugye nincs nyelvvizsgád?:D

2010. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nana' haverelem ha együtt megyünk az utcán és meglátunk egy bombázó csajt akkor csak nézzük és persze hogy arra gondolunk mind a ketten hogy szúrnánk.

Ha egyedül vagyok akkor is megnézem de nem az az első hogy szétkurnám hanem próbálom levadászni valahogy xD

2010. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ott helyben egy szenvedélyes csókot képzelek el vele... :P


A 'másik' kérdés kiírója voltam...

2010. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Egy tök átlagos, viszont jó kisugárzású lány sokkal jobban megfog, aki ha később is eszembe jut, akkor nem úgy, h volt egy ribi akinek kivolt a fél p1csája, hanem pl milyen szép szeme/haja/ stb volt, v aranyos mosolya. Szóval na érted :D

19/F

2010. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

en mint fiu,ha meglatok egy "bombazo" csajt,akkor elkepzelem hogy milyen lehet levetkozve,ha tetszik,akkor odamegyek es beszelek vele,veszitni valom nincsen semmi,csak nyerhetek,de ez egy olyan kerdes amire kar valaszolni,mivel minden fiu elkepzeli maganak,lehet hogy egyesek most jonnek hogy o nem meg bla bla bla,de hidd el nekem hogy minden fiu elkepzeli,legyen az apuci kedvence is,vagy elmebeteg.


clyde

2010. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen

21f

2010. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!