Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehet ezt még húzni?!

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy egy osztályba járok egy nagyon rende, jóképű, etc. fiúval. Rettenetesen tetszik, és tudom, hogy én is neki. Csakhogy már másfél éve kerülgetjük egymást, és az istennek sem sikerül semmit összehozni. Én azt várom hogy ő lépjen, ő azt hogy én. Meddig lehet ezt az idegölő játékot húzni? Én semmiképpen nem akarok kezdeményezni, mert elég gyáva vagyok. Nektek mennyi idő után fogyna el a türelmetek?!

16/L


2010. okt. 17. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
3év.
2010. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mit vesztesz ha nem lépsz ? max őt ??

mit nyersz ha lépsz? egy esélyt.. ennyi :D

2010. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felmerül bennem a kérdés,hogy ha tudod,hogy bejössz neki miért nem mersz kezdeményezni?Ismeritek egymást,hiszen osztálytársak vagytok.Tudod,hogy tetszel neki (mennyire biztos forrásból?).Akkor?!


Nem azt mondom,hogy kapd le a folyosón,mert nyílván nem így kellene...De kezdetnek pl. tök jó lenne akár az is,hogyha megkérdezed,hogy nincs-e kedve elmenni veled xy filmre,mert a barátnőidet nem érdekli ez a film.Vagy megkérdezed,hogy nincs-e kedve találkozni valamikor suli után.

Az utóbbi annyiból jobb,hogy séta közben jobban lehet ismerkedni,mint a moziban.Az előbbi mellett azonban az az érv szól,hogy ha ne talántán kínos csönd támadna lenne közös pont,a film amit bevethetsz:)


Lehet,hogy a srác is félénk...Úgyhogy szedd össze a bátorságodat és kérdezd meg,hogy van-e kedve elmenni veled valahova!

Sok sikert!!

15/L

2010. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!