Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha veled vagy a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veled vagy a pároddal történne, mit reagálnál?

Figyelt kérdés

Behív az ellenkező nemű főnököd, és közli, hogy a párja féltékeny rád, ezért ki vagy rúgva.


(A kérdés a minapi kérdést pörgeti tovább, miszerint a nők nem engedik meg, hogy a pasijuk hazavigye az amúgy útba eső helyen lakó munkatársukat, ha az nő nemű.) (És a pasit igen?)



2023. szept. 18. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy abszurd baromság.A főnököd ha ki akar rúgni, akkor ki is fog.Elég, ha nem tetszik neki a pofád.De mit gondolsz, hogy majd ezt így elmondja?Nem.Keres valami mondvacsinált okot a munkáddal kaocsolatban, aztán mehetsz.Sose fogod megtudni, hogy mi miatt rúgott ki.
2023. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel leszbikus nő vagyok, a főnök meg férfi, én körberöhögném és hoznám a páromat is, hagy nevessen ő is.


De mennék, mert ha ilyen elmebetegek, akkor ki tudja mi a következő.

2023. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetné meg, ezért senkit nem lehet kirúgni. Ha mégis, simán be lehet perelni. Szerintem egy főnök nem annyira hülye, hogy ezt ne tudja, szóval ha ilyen miatt akarna kirúgni, azt nem mondaná meg, hanem keresne valami mondvacsinált indokot. Azzal meg nem tudnék mit kezdeni, keresnék egy új munkahelyet és ennyi. Nem kötődök annyira a mostani helyhez, hogy harcoljak a maradásomért és valószínűleg a felmondási idő alatt találnék mást, szóval nem rázna meg.
2023. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem kedves kérdező a főnököd nem ezért pipa rád, hanem mert tök hülyének akarod nézni, miközben tankönyvileg hozod a hülyeséget.

Ráadásul olyan témákat vetsz fel, amelyekhez igazából lövésed sincs, és tényleg nem látod a saját céljaidtól az erdőt.

Meg képmutató vagy, ami nagyon nem megy a helyes kis pofikádhoz. Így egyben szomorú ez az egész. De tényleg. Pedig fizikailag most komolyan, Téged szerintem klónozni kéne.

Probléma az is, hogy mindenféle mentális baromságot kitalálsz, ami szerintem nem igaz, k..va rosszul töltötted ki azt a tesztet ha volt, valószínűleg a feladatleírásnál rosszul értelmezted a dolgokat.

De persze neked ez így jó, mert így tudsz magyarázatot adni arra, hogy miért nézed tök hülyének az embereket, illetve a nőket konkrétan.

Szerintem meg nincs semmi bajod Neked, csak éppen ugyan olyan beképzelt vagy, mint férfitársaid jelentős része, akiknek azért külső adottságokat is adott az Isten, és nem bírsz magaddal.

Nem baj, attól még lehet Téged szeretni, de azért nem árt tisztes távolból.

2023. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnyomnam a fonomot a HR-en, aztan meglatjuk mit tud felhozni mentsegul. Ma mar nem az a vilag van, hogy a fonok barmit megtehet. Nagyon nem.
2023. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ugye?

A mindenit. Micsoda világ ez, nem csoda, hogy itt tartunk. Tele van minden pszichopatákkal:D

2023. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!