Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azthiszi már SMÁROLTAM. Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pacaaa kérdése:

Azthiszi már SMÁROLTAM. Pedig nem :S most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre megkérek mindenkit h ne szidjatok mert énis tudom hogy milyen hülye voltam,és sokszor megbántam stb.

Amikor még alsós voltam sokat lódítottam..Fogalmam sincs miért tettem ezt :S Persze álltalában ennek mindig megszívtam a levét. Aztán most hogy hetedikes vagyok és benőtt a fejem lágya egyszersem hazudok..utálom a hazug embereket.

Még kb. negyedikben vagy ötödikben mindenkinek aztmondtam h már csókolóztam..Pedig azóta sem történt ilyen.

Az igazságot még mindig nem tudják,hogy még sosem csókolóztam..De már nem is szeretném bevallani mert..

Most van egy fiú akivel úgy tűnik hamarosan össze fogok jönni. És rákérdezett hogy csókolóztam-e már. És nemtudtam mit csinálni..hazudtam! Aztmondtam hogy igen. Mert ő is hallotta még régebben a hírt..Percekkel utána bekartam vallani hogy hazudtam.de ő erre aztmondta h hála istennek. Mostmár nem is szeretném neki elmondani az igazságot..Pedig IMÁDOM és nem szeretnék neki hazudni..


Szerintetek észre fogja venni hogy vele smárolok majd először?? Vagy ha "összekerül a szánk" egyből tudni fogom mit kell csinálni? El lehet ezt ronatni?? Van ennek technikája? SEGÍÍTSETEEK


2010. okt. 17. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ez beteg:D:D:D
2010. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
komoly dolgok... xD
2010. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

jajjez de cuki:D

figyej de parázd már túl a dolog(: elöször én is paráztam hogy uristen de béna leszek stb. és utána mondta az akkor barátom (mivel ö tudha hogy elöször.) hogy ahoz képest hogy első nagyon jó vagy(: szovaal. figyeej amit tuc cisnálni gy cisnálsz az al karodal mitha a szájja lene szétnyitod a szád és elkezded nyalogatniXD kicsit furán hangzik de azér vmi mésig csak.

nyugii. jön majd magátol. ugy mint a sex, járás, beszéd stb.. az emberbe bele van kodolva csak elöszöt meg kell csinálni(:

bocsi a hibákért csak sietek(:

2010. okt. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen nekem komoly dolgok mert szerelmes vagyok és nem szeretném ha csalódna bennem,vagyhogyha az első csókjára velem visszagondolni rossz lenne.


Az utolsó válaszolónak pedig nagyon köszönöm=)

2010. okt. 17. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:
pár hónap múlva remélem nem teszed fel azt a kérdést, hogy "ÚR ISTEN, MIT CSINÁLJAK,AZT HAZUDTAM HOGY MÁR KEFÉLTEM,DE HAZUDTAM!ÉSZRE FOGJA VENNI?!" - nah azt igen,ezt viszont még nem, úgyhogy nyugi...
2010. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!