Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a pasi, aki 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a pasi, aki 4 felvételt (. ) is készít a barátnője engedélye nélkül?

Figyelt kérdés
A férfi 29 éves, 1 évet és 8 hónapot járt a 19 éves lánnyal. Párszor kérte, hogy csináljanak házi videót, de a barátnő visszautasította erélyesen, a pasi mégis rögzítette a dolgot és szakítás után mondta meg a lánynak.
2010. okt. 17. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
milyen lenne? bunkó. lehet megkeresném és lenyomnám a torkán a videoit.
2010. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egy utolsó tapló köcsög, próbálj meg jóban maradni vele addig, amíg elintézed, hogy törli a videót.
2010. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez még hagyján, de milyen lehet az a nő, amelyik egy ilyen pasival is összefekszik?
2010. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Személyiségi jogok megsértése. Be is perelheted. Én a helyedben nem várnám meg míg visszaél a videókkal.
2010. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy egy perverz szexualitású japó stílű kis köcsög, aki saját maga készítette videóra szereti verni a f*szát, vagy egy orbitálisan bunkó szemét disznó aki ki akar csöszni a szegény csajjal.

Javasolt megoldások:leszúrni, fejét beverni fokossal-fejszável- baseballütővel, vagy ami kéznél van, leönteni marószódával, vagy csábítsa el a kiscsaj megint, és egyszerüen szopás közben harapja le a farkát.

2010. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy átmennék és elintézném a srácot az biztos hogy lehet ilyen köcsög????:S Ráadásul 1 év 8 hónap után?:S pff szemét állat...ne hagyd annyiban!!!!
2010. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt 1 pasi, akivel találkozgattam és az első együttlétünk után megkért, hogy csináljunk felvételt. Elutasítottam és többé nem találkoztam vele, féltem, hogy titokba megcsinálja.
2010. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi együtt jártunk hónapokig mikor megemlítette a témát, szeretett nagyon, az tuti...eszem ágában nem volt, hogy ezt fogja tenni. Az elején próbált zsarolni, most pedig azt mondta törülni fogja...
2010. okt. 17. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!