Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok természetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok természetesen viselkedni, mit csináljak? Későn lett párkapcsolatom.

Figyelt kérdés

Elég későn lett párkapcsolatom, és ennek iszom most a levét (nem szeretnék belemenni, hogy miért). Direkt nem írok kort, mert nem az a lényeg, hanem hogy a korombeliekhez képest durván le vagyok ragadva, már középiskola végén is csak nekem nem volt senkim és én voltam szűz egyedül.


Emiatt nem alakultak ki olyan dolgok, amiken mások már régen túl estek. Nekem ő az első mindenben (kézfogás, puszi, mindenben tényleg), és elég hamar lefeküdtem vele, mert nem volt értelme várni és neki nem adott annyit egy kézfogós séta, mint nekem. Neki a sokadik vagyok (előttem volt egy 2 éves és egy 4 és fél éves kapcsolata, de nyilván nemcsak két lányhoz volt köze eddig).


Ilyenekre gondolok például, hogy ha megpuszil mások előtt, akkor idétlenül mosolygok, a csók meg egyenesen lehetetlen közönség előtt, mert robotiasan kezdem el. Ha a combomra teszi a kezét, akkor is zavarban vagyok, és nem vagyok rutinos egyéb kis dolgokban sem. A tini románcot várom, amikor leírjuk egymásnak 100x hogy szeretlek, random ajándékok (csoki, topjoy), szerelmi vallomás, de egyiket se kapom meg, mert ez már nem az a mezőny, amiben mozgunk. Az elvarasaim az egekben vannak, mivel ezekre vágyom, ezek történtek meg a környezetemben a barátaimmal is, amikor először voltak szerelmesek. Így ezek alapján építettem fel egy álom világot, és most csap arcul a valóság, hogy hoppá! A felnőtt kapcsolatok nem így működnek.


Mindig eltervezem, hogy lerombolom ezt magamban, de aztán meg kitalálok olyanokat, amikre vágyok, és bekamuzom mások előtt, hogy mennyire szerelmes belém a párom, hogy ezt meg azt csinálta nekem, aztán közbe meg nem is. Tudom, tudom, szánalmas vagyok.


2023. szept. 5. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

22 évesen volt az első kézfogásom, első csókom, első szexuális élményem az első pasimmal, aki akkor 29 éves volt és túl volt három kapcsolaton, az utolsó tartott 7 évet és soha nem éreztem, hogy kevesebb vagyok, tapasztalatlan vagyok lelkiekben, azt meg főleg nem, hogy nem lenne belém szerelmes!

Mások előtt soha nem engedtem, hogy smároljon,vagy fogdosson, egyszer akart megcsókolni a buszmegállóban és szóltam, hogy nem tetszik és nem tette meg újra. Örülni persze örültem, mert hát szerelmesek voltunk egymásba és boldoggá tett.

Egyébként most is az vagyunk, 6 éves kisfiunk van és lassan 9 éve vagyunk együtt!

Nem maradtam le semmiről még egy kicsit se. :)


Ha te úgy érzed, hogy kevés amit ad, akkor valószínű, hogy keveset is ad. Hiába felnőtt, ha szerelmes, még a csillagokat is lehozná neked, ha lehetne, meglepne ajándékokkal, írna főleg eleinte, hogy szeret, hiányzol neki, hívna, keresne.


Az én párom még most is meglep, most is mondja, hogy szeret naponta és érzem, mert a tettei is arról tanúskodnak, számíthatok rá bármikor.

2023. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Jah és dobd ki, azt csináld! :)
2023. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért dobnám ki, ha szeretem?
2023. szept. 5. 22:26
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

Azért, mert ő nem szeret téged!


Ha nem kapsz virágot, csokit, bármit, ha nem írja, nem mondja, hogy szeret és főleg nem fejezi ki, akkor nem az, csak veled van, mert más egyelőre nincs képben, de ha lesz megcsal és/vagy elhagy érte, mint a huzat.


Neked jó, hogy csak szexre vagy, a ló helyett szamár vagy, hogy hiába programozik veled,amire vágysz nem adja meg?


Ha neked így megfelel, sőt magadban keresed a hibát, miközben még 35 évesen is olyan vagy szerelmesen jóformán, mint egy tini, akkor maradj vele és várd meg míg ő kirak!

Ki fog, erre mérget vehetsz!

2023. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fel kell nonod a korodhoz. Lemaradtal a tini szerelemről, ez van. Meg mindig jobb, mintha a felnőtt szerelemről is lemaradnal! Ja, és ne dobd ki a pasit, ha végre van valakid!
2023. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De ha ő sem szeret, akkor velem van a baj, hogy senki nem bír szeretni.


Azzal fejezi ki a szeretetét, hogy bújik, ölel, puszilgat, magához húz csak úgy. Imádom, amikor rajtam alszik el vsgy amikor én hozzá bújokh. De hiányzik az, ami kimaradt.



És hogyan nőjjek fel?

2023. szept. 5. 23:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Mellette sehogy, mert nem szeret!


(Vagy ha szeret, akkor más a szeretetnyelvetek és hiába szólsz neki, hogy jólesne virág, vagy napi üzenet ő nem szívből csinálná csak azért, mert rászedted és fogod érezni, hogy erőltetett az egész. Olyan társsal kell együtt lenni,akivel hasonló, majdnem egyforma a szeretetnyelvetek!)

2023. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ha semmilyen férfi nem szeret beléd az azért van, mert nem a megfelelőekkel ismerkedsz, vagy együtt, vagy azért, mert nem szereted önmagad! Ha nem szereted saját magadat, akkor miért várod el mástól kérdező, hm? ^^
2023. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

#6

Szimplán az érintés a szeretetnyelve és nem az ajándékozás.

Én is ugyanilyen vagyok, nem igazán jutna eszembe hogy csak úgy virágot vegyek a páromnak, egyszerűen nekem ez semmit nem jelent, természetesen akkor sem ha nekem vesznek valamit.

Bezzeg azokra az apró pillanatokra tisztán emlékszem, amikor pl egyik exem kérte hogy ne fejezzem be a simogatást, mert úgy szeretne elaludni, hogy simogatom. Egyszerűen olyan boldogságot okozott, hogy neki is érintés a szeretetnyelve, és át tudom adni a szeretetemet. Mert pl más meg nem szerette ezt a bújósságot.

Szóval ha nála is ez a helyzet, semmiképp se gondold hogy nem szeret.

2023. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igy van, a 6-os jol mondja. Mondd el neki, hogy jol esne., ha neha kapnal tole viragot. Biztosan nem fog elutasitani.
2023. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!