Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az orosz nők tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orosz nők tényleg ennyire gyönyörűek?

Figyelt kérdés

A youtubon láttam videókat ahol Moszkvában az utcán ,kávézókban fényképeztek nőket és valami eszméletlen gyönyörű,tökéletes ,szupermodell az összes .

Valóban minden nő ennyire szép Oroszországban ?

Tökéletes arcuk van , gyönyörű bőrük,kék szem ,pici orr ,tökéletes fogak , vékony ,magas ...

Nőként elbizonytalanodtam. Nem irigykedem csupán érdekel hogy mennyire valós a jelenseg


2023. aug. 31. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Az orosz nőkre azt szokták mondani, hogy vagy 10/10 vagy 10/1 és nem nagyon van átmenet.
2023. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Gyötröd magad kérdező? :) Én amit láttam videókról nem volt sokkal különlegesebb, mint itt Magyarországon.
2023. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

"Az orosz nőkre azt szokták mondani, hogy vagy 10/10 vagy 10/1 és nem nagyon van átmenet."


A másodikat 1/10-ként szokás írni. Egy a tízből, ill. az osztást elvégezve így a tized rész (10%) jön ki - ahogyan azt ebben az esetben érteni akartuk.


(Nem okoskodásból írtam, csak sokan el szokták téveszteni, valószínűleg mert nem ismerik az ide tartozó magyarázatot.)

2023. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]



Konkrétan most például ezt láttam

Tehát ha ez normális Moszkvában ( millió ilyen video van ) akkor ez elképesztő.

Egyszerűen gyönyörű,tökéletes minden nő,szebbek mint sok szupermodell.

2023. aug. 31. 21:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenekkel tele van a tiktok is, eleve modellkinézetűt fotóznak, mert egy 2 ft-os géppel is jól fog kinézni.

De amúgy európai városokból is van ilyen.

2023. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Menj fel egy levelezőpartner-kereső oldalra, és nézz körül ott az orosz lányok között. (javaslom az interpalst) a 90%-uk ennek a közelében sincs. Nyilván ez a lány is azért került fel a youtubra, mert kiemelkedik a tömegből és nem azért, mert ez az átlag.


Magyarországon is tudnának gyönyörű lányokat posztolni.


Moszkva egyébként egy 10 milliós város. Nagyobb a merítési lehetőség.

2023. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Bármelyik országban lehet ilyen videót készíteni.Ha kimennél Budapesten a gazdag környékekre jómódú, fiatal nőket filmezni, ugyanez lenne az eredmény.

Nyilván Mucsaröcsöge alsón, a megszomorodott, csóró parasztok közt más a helyzet a putrikban mindenhol.

Oroszországban sem véletlen az, hogy Moszkvában videóznak a gazdag negyedben, nem pedig valami kis putri orosz városban a csóri panelprolik közt.

2023. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Többnyire igen.
2023. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ez a csaj nagyon nem orosz kinézetű, még mutatóban sem.

A tipikus orosz nőt km-ről észrevenni.

Jó alak, hófehér bőr, de a fej.....valami qrvaronda.

2023. szept. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Én dolgoztam együtt oroszokkal és bennem csak az maradt meg hogy férfiasok. Külsőre is.
2023. szept. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!