Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok hogy vannak vele, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok hogy vannak vele, ha nyilvános helyen egy srác arra kéri őket, hogy üljenek az ölükbe vagy combjukra rövid ismerettség után?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést, hogy rövid ismerettség után. Mondjuk aznap ismered meg a srácot.

Ja és mi a helyzet ilyen esetben kisebb nagyobb alkoholbefolyással és teljesen józanon?


2009. jan. 1. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát én biztos nem ülnék egy srác ölébe sem, ha alig ismerem. El kell telnie bizonyos időnek, járni kell már egy ideje. Én alkoholos állapotban sem tenném.

Alkohol hatása alatt azonban nem mindenki van tisztában vele, hogy mit illik, mit nem, hol vannak a határok. De amúgy szerintem sok lánynál belefér akár néhány órás ismeretség után is.

2009. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted a normális csajok rövid smerettség után nem ülnek a férfi ölébe vagy combjára.

Kösz:)

Azért még várok válaszokat:)

2009. jan. 1. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát én sem ülnék 1napos ismertség után egy fiú ölébe!! Főleg ha még alkoholt is fogyasztott... :S
2009. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
én 18 éves vagyok és hogyha megkér,nem arra kér ,hogy orálisan elégitsd ki,hanem csak egy egyszerű dologra ülj az ölébe,szerintem ez egy telsejen elfogadható dolog én megtenném ha a fiúért odalennék már első alkalommal
2009. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
én nem ülnék bele pedig nem vagyok szentfazék
2009. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első este beleült egy lány az ölembe tavaly októberben. OK, szabadban, és hideg volt a pad...


A lényeg: azóta is gyakran odaül :) (mm mert már a barátnőm ;) )


(22/f)

2009. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
huha milyen erkölcsös mindenki... és valójában is ilyenek vagytok? vagy ez az egész csak arról szól amit a kérdező hallani szeretne?
2009. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!