Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik este egy vérfolt volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik este egy vérfolt volt a bugyimon, azt hittem megjött, de azóta sincs semmi. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szólval 18 éves lány vagyok és még szűz. Csütörtök este elmentem WC-re és láttam, hogy megjött, illetve volt egy vérfolt a bugyimon, rögtön be is tettem egy tampont. Reggel mikor felébredtem, gondoltam kicserélem a cuccost és teljesen tiszta volt, még egy kis folt sem volt rajta, gondoltam éjszaka mindig kevesebb szokott lenni, biztos azért... aztán egész nap nem volt semmi és még most sincs semmi. Ez mitől lehet? (egyébként következő szerdán kellene megjönnie)
2010. okt. 16. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
ELőfordulhat premenstruáció során enyhe vérzés/barnás folyás. Ha normálisan megjön majd, akkor nincs okod aggodalomra. Esetleg, ha ez a következő ciklusod előtt is előfordul, menj el nődokihoz. De tényleg ne aggódj.
2010. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!