Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom szerintetek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy teljesen hülye vagyok, de igazából nem tudom mit érzek. Megmondhatjátok, ha tényleg tiszta hülye vagyok, de lécci ne bunkózzatok.

Szóval.. Több mint 1 éve megismertem egy fiút, aki 3 évvel idősebb nálam. Nagyon jóba lettünk, de több nem volt köztünk, mert szerinte még "kicsi" vagy hozzá. És aranyos is volt, hogy "Picúrnak" hívott meg minden, találkozgattunk, de csak mint 2 jó barát. Aztán egyszer elkezdett bunkózni. Azt mondta, gyerekes vagyok, és sose fogok felnőni, és még ehhez hasonlókat mondott, de én mindent elnéztem neki. Most, 1 év után már nem vagyunk annyira jóba, nem szoktunk beszélgetni, miután megint volt egy rossz beszólása, és azt se volt képes mondani, hogy bocs. Most csak köszönőviszonyban vagyunk, de én teljesen úgy érzem, hogy nem tudok nélküle élni, és nagyon hiányoznak a beszélgetések. Mellesleg nagyon odavagyok érte, mert nála helyesebb fiút még nem láttam, és ezt szinte az összes lány a sulimból így gondolja.

De közben egy aranyos, átlagos külsejű fiú, akivel szintén nagyon jóba vagyunk össze akar velem jönni. És egyáltalán nem tudom, hogy mit csináljak, mert egyszer úgy gondolom, hogy bele tudnél szeretni, egyszer meg arra gondolok, hogy nekem csak az a fiú kell, akit nem kaphatok meg, pedig ahogy az előbb leírtam, már nem vagyok vele olyan jóba. De nekem még mindig hiányzik, és nem tudom miért, egyszer úgy érzem, hogy összejövök ezzel az aranyos fiúval, de egyszer meg szinte bűntudatom van, hogy össze akartam jönni vele, miközben nekem nem ő kell..De viszont szerintem ha összejövök ezzel a fiúval, akkor csak neki lenne rossz, hogy közben mindig azt a másik fiút keresem,(mert az osztály ablakunkból pont rá lehet látni a gimire, ahova jár, és szinte mindig kint vannak), és hogy a barátnőmmel is csak róla beszélünk. De ennek az aranyos fiúnak meg nem akarok ilyen miatt fájdalmat okozni.

Remélem értitek.. ha nem, akkor se legyetek bunkók lécci, csak kérdezzetek rá, ha nem értitek. És adjatok valamilyen tanácsot, hogy mit csináljak. köszönöm előre is.


2010. okt. 15. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, aki értékel és járni akar veled.

A másiknál semmi esélyed.

2010. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hülye vagy de tényleg! Minek neked az a bunkó gyerek? Csak illúziókba kergeted magad.Több év után sem lépett feléd.Nem kellesz neki.Tudom, hogy a suli leghelyesebb pasijába biztos izgalmas beleesni, meg óóó milyen jó lenne ,ha összejöttök, de ez baromság.Kisgyerekes, plátói szerelem.Többek közt azért is vagy "szerelmes" belé, mert olyan "menő". A másik srácot hagyd békén, hisz nem szereted, hagy találjon magának egy rendes lányt aki megérdemli.
2010. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne járj ezzel az aranyos fiúval mert ez = a kihasználással .. Próbáld meg felvenni újra a kapcsolatot a másikkal..Beszélgess vele amiről régen ha olyann régóta ismered csak tudod mit kedvel mit nem ami meg nem tetszett neki azt meg hanyagold ... Hátha belátja hogy hoppá mit hagyott hátra.. ügyeskedj.. Ha igy se jön be javaslom akkor hogy felejtsd el mert sokat fogsz még sírni utána ..Igazából mondanám hogy ne fuss olyan szekér után ami nem fessz fel de egy próbát még megér ..nem ismerem így nehéz megmondani.de lehet hogy az aranyos fiú berág majd hogy nem őt választod és majd miután ejtett a másik meg adnál esélyt neki..én megprobálnám de közbe jóba lennék ezzel a sráccal is hogy ne essek a földre.. aztán barátok lennék az aranyos fiúval és később bármi kialakulhat
2010. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Az én barátnőm is ilyen helyzetben volt...

Az a fiú is 3 évvel volt idősebb.

jóva voltak meg minden, aztán a fiú is eltávolodott stb. és most utálja, de közben mindig flörtöl vele...

Amúgy hova valósi vagy??

a mi sulink is szemben van a gimivel :DDD

2010. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2. Nem azért tetszik nekem, mert "menő". A kinézete is számít, de igazából a személyisége fogott meg, és nem azért lenne jó összejönni vele, mert akkor én is menő lennék. Nem tudod, hogy hányszor sírtam már miatta. Nem hiszem, hogy sírnék, ha csak a menőség számítana. És kértem hogy ne legyél bunkó.:/


3. Köszönöm szépen:) aranyos vagy:)

2010. okt. 15. 11:07
 6/13 A kérdező kommentje:

4. Kecskemét.

És te?:)

2010. okt. 15. 11:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Hajdúböszörmény .))
2010. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak az igazat írtam:) tegyél egy Próbát és ha akkor sem jön őssze akk hagyd tényleg.. Legyél bartáságba a másikkal de ne hitegesd meg ne használd ki csak akkor lépj felé habiztos vagy a dolgodba.. most mongyuk én is oylan helyzetbe vagyok hogy nme vagyok biztos semmibe de ez más..:(
2010. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elmesélheted, ha gondolod:)
2010. okt. 15. 11:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én szitum hogy van egy srác 3 honapja járunk de 300km-re lakik tölem minden 2 hétbe megyek bár van már hogy minden héten ..nagyon elmélyült a kapcsolat szeretem nagyon és ő is engem nagyon tudom.. és érzem..De ő nem rég összeszürte a levet egy lánnyal.. mert a haverjai beírták a telóba a számát ő meg falhivta hogy kicsoda és találkoztak és nagyon megtetszett neki a lány a lány meg beleszeretett a barátomba megjegyzem 13 éves a lány...nem haggya békén folyton ír neki és a barátomat se kel félteni mikor találkoztunk a barátom azt mondta csak tetszik neki meg kedveli a lány meg szerelmes erre másnap láttam a tleojába az sms-eket hogy igy szeretlek szerelmem alig várom hogy ujra lássalak stb.. mind2 részéről..Erre anyit mondott a barátom hogy egy barom... tultettem magam fogjuk rá járunk tovább erre tegnap csak úgy rákérdeztem hogy mivan vele erre lazán bevágja hogy sms-eznek holott eltőte megigérte nem ir neki semmi aztmondta hogy azt irta a lány hogy nem akar tőlle semmit majd a másik szavába már aztmondta hogy találkozni akar a lány vele:S szal most akk nem akar semmit de tali :S én meg madár vagyok.. ma megmondom neki hogy Vége csak nehéz mert szeretem nagyon.. ő az első barátom is egyben..Régebről csak szakitottunk egy hülyeség miatt most meg újra összejöttűnk és megint vége:(..ha valamit nem értesz kérdezz nyugottan az oldaladon leszek:)
2010. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!