Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek? Honnan vehetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek? Honnan vehetném észre ha én is bejönnék esetleg neki?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet, hogy az egyik lány nagyon megtetszett. Minden reggel látom a buszon. Nem merek odamenni, mert fogszabim van és még a képem is eléggé pattanásos. A reakcióiból le lehet olvasni, ha esetleg én is bejönnék neki?
2010. okt. 14. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha "fogszabid van" az sztem annyira nem számit...és az a kérdés h mennyire vagy pattanásos?! mert ha nagyon az csúnya...de ha csak egy pár van akkor nem lehet akadály.


(ésne használj ilyen szavak h "fogszabi";))

2010. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs az "értelmes" megfogalmazásért:):$
2010. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát a két arcomon egy bogban van egy jópár...ami elég piros. Nameg az államon...
2010. okt. 14. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:
hát elmondom neked én jártam gondolatolvasó iskolába és nem, nem teccel neki:D
2010. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hehe...kezdtem pánikba esni de utána megláttam a 0-t az arányodnál és megnyugodtam, hogy te is csak egy beszólogatós kistini vagy. Nembaj...
2010. okt. 14. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyi! Tapasztalataim szerint ezt nem lehet tudni semmiből, amíg meg nem ismerkedsz vele! (Személy szerint hülyeségnek tartom a "mosolyogj rá", meg hasonló módszereket! Szóval nem is tanácsolom! Próbálj meg a baráti körébe tartozni! Ja, pattanás ellen jó, ha ujjnyi élesztőt egy deci vízben elkeversz minden nap és azt megiszod (nem rossz az íze, szerintem olyan sörös utóíze van). Ezt még a nagyim javasolta... nekem bevált! :)
2010. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már mind1...ma tudtam meg, hogy van barátja...
2010. okt. 21. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!