Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez meg mar milyert van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg mar milyert van?

Figyelt kérdés
kb 1honapja voltam 1 sracal,akit jol ismerek,meg minden ,hozza teszem,h nem vedekeztunk,ami nagy baj tudom:SDe azota mar meg jott,el is mult egy parnapja,de azota is amikor pisilek,akkor fura erzesem van,meg ma eszre vettem h vert pisilek:Snem eros a verzes nagyon enyhe,de akkor is:(Mitol lehet ez?
2010. okt. 14. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
hááát hoty esz millyért van asztat én kérem nem tudom tenekedet megmondani.
2010. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Riska, hóóó
2010. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem hulye valaszokat kertem...
2010. okt. 14. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:
mi meg nem hülye kérdéseket!
2010. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mitől lehet? Vér a pisiben -> húzás nőgyógyászhoz. Ilyen egyszerű.
2010. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szegényt ne szidjátok már! Sajnos nem tudok segíteni, bocsi. Vagy tényleg menj el nőgyógyászhoz.
2010. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne szidjuk? Azért, mert olyan szinten nem tud helyesírni, hogy az már fáj, vagy azért, mert védekezés nélkül szexelt "egy sráccal, akit jól ismer meg minden"?
2010. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

sztem nem a helyes iras a lenyeg...meg nincsen ekezetem,ezr irok igy.-_-"

annak az 1nek koszonom,aki mellettem alt:D

2010. okt. 14. 20:00
 9/9 anonim ***** válasza:

és mondjuk pontos j sincs a billentyűzeteden, hogy azt írtad hogy milyert?

elég jól ismered a srácot és lefekszel vele?

te olyan tipikus ostoba liba vagy, rosszul tanulsz, írni sem tudsz, emberileg egy nagy kalapsz*r vagy, csak a szexhez értesz. "hozzáteszem nem védekeztünk"

mi köze a kérdésedhez (amit egyébként az egészség kategóriában kellett volna feltenned, csak feltételezem az a téma cseppet sem hat meg)annak, hogy olyannal feküdtl le akit csak elég jól ismersz, meg hogy nem védekeztetek, meg hogy azóta menstruáltál?

értelmesen kéne kérdezned az odaillő kategóriában.

üdv

első

2010. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!