Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet egy srácot egy este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet egy srácot egy este alatt hódítani?

Figyelt kérdés

Szóval lényeg hogy felületesen már ismerjük egymást (beszélgettünk kb 4-5 mondatot?). De én mindig figyeltem, igyekeztem a közelében lenni. Jó tudom ez a fiúknak nem tűnik fel könnyen. Nemsokára utoljára fogom látni, mert elköltözik és akkor lesz egy találkozó egy nagyobb társasággal, amiben én is benne vagyok. Aznap este szeretnék tenni valamit, mert különben örökre "elveszítem" úgy hogy meg sem próbáltam!

Csakhogy nem tudom, neki szimpatikus vagyok-e egyáltalán. Úgy viselkedett eddig mindig velem, mint mindenki mással szóval nem valószínű...

Ráadásul letámadni nekm akarom, hogy "szia figyelj az a helyzet, hogy tetszel nekem" mert nem az a könnyű eset típusu pasi. Még ettől megijedne.

Légyszives adjatok tanácsot mit csináljak? Ez az egyetlen esélyem nála és megőrülök már :( Mit tegyek/ne tegyek.

Szerintetek van esélyem?


Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 14. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
5perc is elég Pl:.ha leszopod.
2010. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már ismeritek egymást és nem érez irántad semmit akkor ne erölködj
2010. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 perc alatt is meg lehet hódítani egy pasit
2010. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mondd meg neki, megijedni egész biztosan nem fog, max. örülni. Vagy ha meg nem vagy az esete, akkor megmondja, hogy nem vagy az, és akkor tudhatod, mi a pálya, és továbbléphetsz, minden tiszta.


Esetleg alkalmadtán fogd meg a kezét, simogasd meg pl. az arcát, nézz a szemébe, vagy ha egymás mellett ültök, hajtsd a vállára a fejed, stb.

2010. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy hasznos válasz. Esetleg ha előtte kezdeményeznék csak vele egy beszélgetést? Abból is kiderülhetnek dolgok? (Nem vagyok ebben valami ügyes, szóval azért kérdezem) És esetleg megdicsérném valamiért.
2010. okt. 14. 14:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Neked csak az a hasznos válasz ami megegyezik azzal amit igazából Te is akarsz? :S
2010. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem túl nyálas, túl szappanoperás

"simogasd meg pl. az arcát, nézz a szemébe, vagy ha egymás mellett ültök, hajtsd a vállára a fejed, stb."

2010. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan viszonyban nem vagyunk, hogy arcot simogassak :(
2010. okt. 14. 15:29
 9/10 anonim ***** válasza:

"Sajnos olyan viszonyban nem vagyunk, hogy arcot simogassak :("


Hát, valahol el kell kezdeni. Nincs két ember a világon, akik már rögtön úgy indulnának, hogy ilyen viszonyban vannak (leszámítva persze a szülő-gyerek meg a testvér-viszonyt, de az más, értelemszerűen). :) És különben is épp azt szeretnéd, hogy olyan viszonyban legyetek, nem? Hát akkor szó szerint csak a kezedet kell kinyújtanod érte. :)

2010. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És egyébként az is egy jó indítás, amit 14:57-nél írtál, igen. Aztán onnan lehet majd haladni tovább, ha kedvezőek a jelek.
2010. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!