Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen voltál először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen voltál először szerelmes? És most éppen az vagy? :D

Figyelt kérdés

Én éppen az vagyok,ráadásul első olyan fiú,akibe teljesen bele vagyok zúgva...olyan jó vele lenni!!!!


Te mit éreztél mikor szerelmes voltál?És hány évesen először?És most mi a helyzet?

Kort,nemet légyszi!Köszi szépen! 13/L


2010. okt. 14. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Pff... 13 évesen én még azt se tudtam, a szerelmet eszik-e vagy isszák... 16 körül kezdtem felfigyelni egyesekre, de a legislegelső tényleges barátnőmmel csak 21 évesen jöttem össze, és úgy igazán szerelmes is akkor voltam először.
2010. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én 16 leszek és most érzem magam elösször szerelmesnek
2010. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én szerintem 12-13 lehettem mikor először szerelmes voltam..Énis azt éreztem, hogy jó vele lenni meg minden..pontosan én 12 volt ő 14.megvolt minden köztünk..és hát végül nem ment mert kecskemétre költözött és nem voltunk együtt olyan sokat mint máskor..ez történt kb kicsivel több mint egy éve.most 14 és még mindig szeretem.pedig nem is találkoztam azóta vele:)

szerintem ez mindenkinek máskor jön el.nincs korhoz kötve, ezen ne rágd magad:)

2010. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ha minden igaz akkor 6 évesen (suli, 1. osztály), de utána a lány elköltözött. A legközelebbi alkalom 13 évese volt (7.-ben), de abból sem lett semmi. Az a szerelem részben még most is tart, bár sajnos tudom hogy nincs sok esélyem... A lánynak úgy tudom hogy barátja van (és szinte mindig volt is.)


15/f (Most 10.-es vagyok)

2010. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A fiú,akibe szerelmes vagyok,ő is 10.-es,16 éves.Én meg nyolcadikos vagyok...Ja am pont vele beszélek msn-en:DDDDD


És köszi a válaszokat!

2010. okt. 14. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 13 voltam, nem tudtam nem rá gondolni, minden apró mozdulatát, kijelentését rólam megjegyeztem. Ja és egyszerűen mikor rá gondoltam (ugye mindig), akkor annyira összeszorult a gyomrom, hogy enni nem tudtam. Az a szerelmem beteljesült (már mikor igazán szerelmes lettem belé) és tartott két évig. Most szeretném azt hinni, hogy az vagyok, de azóta nem éreztem senki iránt úgy. 16/L
2010. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek mint az utolsó. Én 15 évesen voltam szerelmes, azóta én sem éreztem úgy. Nekem is összeszorult a gyomrom, nem tudtam enni, ha rágondoltam, mindenhol őt láttam, minden percben rá gondoltam. Vele keltem, vele feküdtem, róla álmodtam stb.

Bár nem minden esetben jó az a nagy, lángoló szerelem egy kapcsolatban, mert tudjátok, könnyen jön, könnyen megy. Olvastam valahol korábban, hogy a szerelem kémia és maximum 2 évig tarthat ez az érzés, utána felváltja az erős vonzalom, a hozzád-tartozok-hozzám tartozol érzése. Szép, jó dolog a szerelem, de iszonyúan vak, bár az ember szeret a saját vesztébe rohanni ugye. :) Nem minden esetben kell a "méreg", de azért valljuk be, jó annak lenni. :)

18/L

2010. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nrboy válasza:

én kb. 15 évesen lettem szerelmes....9 és fél hónapot voltam vele eggyüt....szentem még szeretem...mert ő volt az első :) és nem tudod megfogalmazni miaz....mert leírhatatlanul jó ;)

16/F

2010. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is 13-14 évesen voltam szerelmes először. Ő 16 volt akkor...3 évig voltunk együtt. Azóta új párom van,most leszünk 1 évesek,és most érzem igazán,hogy szeretnek és viszont szeretek,úgy igazán,nagyon.....


18/L

2010. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!