Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérik el egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Miért kérik el egy csaj számát ha úgy se akarnak tőle semmit?

Figyelt kérdés

Pl. egy buli van, megismerkednek, egy csokoloznak de semmi komoly majd elkerik a szamat a csajnak s meg fel is hivjak nehany napon keresztul egy csomot beszelnek, mire kiderul a pasinak komoly baratnoje van. Miert?


Ha tudja h baratnoje van akkor miert akar mas csajjal is ismerkedni? meg az, hogy a buliba egyutt buliznak az oke, mert hat manapsag mindenki mindenkivel osszecsokolozik bulin. De, hogy minek kell meg a beszelgetesek?


Segitesetek megerteni mert nekem nem megy. S az a baj, hogy mar nem eslo eset, hogy foglalt pasival ismerkedek, s kicsit megvisel...


2010. okt. 14. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez van a legtöbb szórakozóhelyen, sajnos.Ne add meg a számod és lehetőleg, ha csókolózol egy pasival a diszkóban, ne fűzz nagy reményeket hozzá, így csalódni sem fogsz.Ha nagyon akar téged vki, azt majd észre fogod venni.Üdv.35/N
2010. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne buliba ismerkedj állatába a fiúk azért mennek le hogy felszedjenek egy csaj alkalmi kapcsolatra vagy csak smároljanak vele semmi többre és elkérik a számod hogy rajosodjanak vele a haverjai előtt!
2010. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Énis szoktam ilyet. Ha esetleg kiderül h te jobb vagy a barátnőnél akkor őt otthagyja érted. Ennyi a válasz


19/F

2010. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Így jár aki szórakozóhelyen akar ismerkedni.
2010. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ne esetek tevedesbe, de en nem akartam ismerkedni, csak igy jott ossze. mindig utaltam a bulizos ismerkedeseket...s csak azert adtam meg a szamom mert ott van az a mi lett volna ha!!! s meg haza kisert s jol elbeszelgettunk...na de ez az en formam...s nem is lenne semmi baj ha nem kezdett volna hivogatni, mert en is fel tudom fogni h csak BULI. de valoszinu az van amit a 19F mondott. Es koszi mindekinek a valaszokat.
2010. okt. 14. 12:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Az kérik el hogy, vhogy elhittesék a lányal hogy, komolyan érdekli a dolog őket de ez szinte mindig is igy volt elkéri aztán ahogy viselkedik a lány azután dönti el hogy felhivja a lányt vagy kint a diszko előtt darbokra tépi a papirt vagy éppenségel rögtön kitörli a telokönyvböl. Szoval ez nagyon sok esetbe a lányon is mulik hogy , fogja őt hivni a srác vagy nem mert ugye általába a fiuk tisztelet a kivételenek még mindig nem merik őszintén megmondani ha nem akarnak semmi komolyat.
2010. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
h eddig vilagos h csak akkor hiv vissza ha valami megfogta bennem...de h vissza hiv nem is egyszer, s hogy mondja h majd kell talakozzunk s akkor vegul semmi ez nekem magas...na mind1
2010. okt. 14. 16:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha magaddal foglalkoznál? Majd a barátnő jön magától. Vagy kell valaki, akit mutogathatsz a haveroknak és a haveri találkozón nyalhatsz-falhatsz?
2010. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 LEO88 válasza:

De ha nem buliba, akkor hol a "francba" lehet ismerkedni? Interneten? Hülyeség! 21/F vagyok. Sose volt komoly kapcsolatom. 3 éve járok bulizni, de nem volt még igazi sikerélményem (se csak szex, se hosszabb kapcsolat). Pont ezek miatt a köcsögök miatt, akik csak ezért mennek le "bulizni". Meg olyan idegesítő, hogy mikor felkérsz (és tényleg felkérem) valakit táncolni, azt mondja neked, hogy "inkább a barátnőivel akar táncolni."


És nem velem van a baj. Nem vagyok egyáltalán csúnya, minden (vagy majdnem minden) meg van bennem, ami csajozáshoz kell (nem vagyok egoista, de ez van). (volt egy hosszabb suli szerelem, abból megtanultam az alapokat) Egyszerűen nem sikerülnek a dolgok.


Szóval, akkor mégis hol lehet ismerkedni?

2010. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Mi lenne, ha magaddal foglalkoznál? Majd a barátnő jön magától. Vagy kell valaki, akit mutogathatsz a haveroknak és a haveri találkozón nyalhatsz-falhatsz?"


Nem értem. Ez ha nekem szól akkor nagyon el vagy tévedve mert lány vagyok.

2010. okt. 16. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!