Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb 3 hónapja elég sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 3 hónapja elég sokat beszélgettem egy férfival, aztán szép lassan leépített. Ma reggel küldött egy dickpicket, h a képemre veri. Mit kellene erre válaszolni?

Figyelt kérdés
Igazából nem nagyon van kedvem írni neki, lassan 2 hónapja nem beszéltünk.szerintem tök megalázó így kéretlenül dickpicket küldeni,főleh h értelmes beszélgetésink voltak. Amúgy jól nézett ki a farka,és utána masztiztam rá🙈 de szerintem ez azért van mert még nem vagyok túl ezen lelkileg,és megbántott,hogy szó nélkül eltűnt, még néha szoktam rá gondolni.
2023. júl. 16. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda lovag 🤣
2023. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Be akarsz krvulni, de most komolyan kis ribizli akarsz lenni, csak a fsza kell neki ennyire vágy arra, hogy lovagolj rajta mert itt nincsenek érzések csak a nemiszervetek van a színpadon
2023. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
De nagy önbecsülés nélküli luvnya vagy. 😂😂😂
2023. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Ez még kérdés? Ilyen beteg embernek semmit nem kell válaszolni, j9 messzire elkerülni.


Semmire nem tart téged.

2023. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldj neki a pinádról egy képet.
2023. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!