Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednél erdélyi lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél erdélyi lánnyal?

Figyelt kérdés
Jár az iskolába egy nagyon szép, kedves, bájos erdélyi leányka. Mi jellemző az erdélyikre? Egyesek szerint valóban ilyenek, de én tartok attól, hogy színjáték.
2023. júl. 15. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Lazán. Nekem személy szerint nem volt még rossz tapasztalom az erdélyiekkel, szóval ezért is de igazából ha nem próbálod meg nem tudod milyen.
2023. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Persze, de én nem aggatnék ilyen sztereotípiát rá alapból..


Olyan mintha azt kérdeznéd, hogy mi a jellemző a fekete hajú lányokra.

2023. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

én is erdélyi vagyok.

nincs olyan, h. ilyenek vagy olyanok az erdélyi lányok, sokfélék, mint minden ember.


ha arra utazol, hogy egy nebáncsvirág, szubmisszív alkat, csendes, alázatos, és te leszel a domináns fél, akkor inkább hagyd őt békén!


kisebbségiként egy erdélyi lány nagyon is túlélő, küzdő alkat, erős és talpraesett.


remélem, nálad csak jobbat talál.

2023. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Egyáltalán nincs ilyenről szó. Szerintem félreértettél.
2023. júl. 15. 23:01
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
én ismerek ilyet, nagyon jó nő, kedvesebb, mosolygósabb az átlagnál
2023. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3. Ja, s nem az a nebáncsvirág alkat, eljár bulizni, be nem áll a szája, de amikor a közelemben van, látom, hogy zavarban van, igazgatja a haját, elpirul. 😂 Isten őrizz, hogy játszak a tűzzel. 😂
2023. júl. 15. 23:49
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Akiket ismertem, kedves, barátságos mind. Érdekes beszéddel.

#3-ról pl nagyon nem tudom ezt elképzelni, ő egy két lábon járó frusztrációhalmaz, akinek az élete csak az alá-fölé rendeltségekről szól már.

Beteg szegényke.

2023. júl. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Simán. Normálisabbak, mint a csonka-magyarországiak.
2023. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7. Én se értem a nagy kirohanását a 3-as válaszolónak. De kombinálni jól tud, az biztos. Nem foglalkozom én se különösebben vele. :D :D
2023. júl. 23. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!