Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha unom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha unom a barátomat? Vagy mások kapcsolata is egy idő után unalmassá válik?

Figyelt kérdés
Még nem élünk együtt, 3 éve együtt vagyunk, de én azt érzem, hogy unom, bár még szeretem a barátomat. Ha találkozunk is akkor unalmasak vele az együttlétek, mert alig mozdulunk ki valahova, pedig olyan jó lenne ha legalább 3 napra elmennénk nyaralni valahova távol a szülőktől, de ő nem akarja. Ha itthon vagyunk is nálunk akkor folyton a telefont nyomkodja, vagy nézi a tvt, de még egy filmet se nézne meg velem sose, se nem társasozna, se nem játszana velem, se semmi.
2023. júl. 15. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Találj ki programokat, dobjatok fel a kapcsolatot.nem kötelező együtt unatkozni.
2023. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem válik unalmassá mindenkinek, inkább megszokottá, de nálatok nem az a probléma, hanem az, hogy magasról tojik rád! Tehát nyugodtan tedd ki, mert ő már nem szeret téged még egy kicsit se!
2023. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, szerintem ez nem kapcsolat. Ő csak azért van veled, hogy k*rogathasson.
2023. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a pont amikor be kell látnod, nem vagytok egyformák. Nincsen vele semmi baj, ő ilyen és nem is fog megváltozni (nyilván hasonló beállítottságú nő kell mellé).

A baj az, hogy te nem olyan vagy. Úgy fogod magad érezni, mint egy kalitkában és 1-2 lurkóval már nehezebben lehet pattanni.

34F

2023. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kapcsolatnak mi értelme van? Nem vagytok lelki társak, nem éltek át élményeket, akkor minek együtt lenni? Inkább lennék életem végéig szingli, minthogy ilyen értelmetlen kapcsolatra pazaroljam az energiámat.
2023. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg baromi u almás. Miért nem hagyod ott a fenébe?
2023. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Úgy tök őszintén: mégis mit szeretsz ezen az önző hányadékon?
2023. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"akkor folyton a telefont nyomkodja, vagy nézi a tvt"

Nem lennék együtt olyannal aki ilyen alacsony szinten éli az életét.

2023. júl. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy semmi önbecsülésed nincs, és egy ilyen önelégült paraszttal vagy kapcsolatban. Miért?

Sok a lóvé? Nagy a farka? Jól megcsinál, mikor kedve van? Vagy miért?

Mert, a felsoroltak egyáltalán nem indokolják a helyben topogásod.

2023. júl. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az ilyen párokat miért vannak együtt, van pedig belőlük egy rakás. És engem izélgetnek miért nincs senkim hát mert ez a szánalom nem kell.
2023. júl. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!