Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szoktatok bókolni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok bókolni az aktuális párotoknak?

Figyelt kérdés
A nők sokszor elvárják hogy a párjuk néha bókoljon nekik kapcsolatban hogy milyen szépek, szexik, jó a testük és hasonlók. Ti milyen bókokat szoktatok mondani az aktuális pasitoknak?

2023. júl. 13. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyes ruháit különösen szeretem, ilyenkor megjegyzem, hogy jól áll rajta az ing. Vagy ha levetkőzik előttem, néha szólok, hogy nem muszáj ám visszavennie a ruháit. :)) A külsejét alapvetően sokszor megdicsérem.
2023. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, persze. Szerintem ez alap lenne. Mindenkinek jól esnek a bókok.
2023. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen bókokat szoktatok mondani?
2023. júl. 13. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem kapok a barátnőmtől bókokat, és nagyon zavaró, mert eddig mindig kaptam a volt kapcsolataimban. De tőle soha semmit. Persze ő sem várja el.

De meg is értem, hogy nem bókol, azóta már annyira nem zavar, mivel kiderült, hogy nem én vagyok az ideálja, hanem a szöges ellentétem, mióta ezt tudom, már én sem bókolok neki, engem meg nem zavar már ha ő sem nekem, mert tudom, hogy krva nehéz úgy bókolni, ha nincs mögötte valós tartalom.

2023. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem most nincs párom, de szoktam bókolni, mindig attól függően, hogy az adott pillanatban, mi az, ami tetszik rajta, mi az, amit figyelemreméltónak találok benne.

Pl. ha csinos, jól néz ki egy ruhában az adott napon, akkor arról, ha jól áll a szakálla/haja, akkor arról, ha valami olyat csinál, ami nekem tetszik vagy jól esik, akkor bókolok, hogy de szeretem, mikor ilyen vagy, ezt vagy azt csinálod, vagy milyen kedves tőled, hogy mittudomén átsegítetted az öregasszonyt a zebrán, akármi, ami akkor épp örömmel tölt el vele kapcsolatban. Ha sikere van, akkor mondom neki, hogy büszke lehet magára, ilyenek.

2023. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 így minek vagy vele? xd
2023. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Nem tudom 😂😅
2023. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran szoktam bókolni a páromnak, főleg, mert bizonyos dicséretektől nagyon zavarba tud jönni és ilyenkor nagyon aranyos. A szép szavak pedig mindenkinek jól esnek.

Néha a belső tulajdonságait, néha a külső vonásait, néha pedig a munkájában/hobbijaiban/tanulmányaiban elért eredményeket, néha pedig valami teljesen mást emelek ki. Nagyon helyzetfüggő tud lenni a dolog.

2023. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem "elvárás", hanem olyan embert keresek, aki nem kuka. A családtagjaimnak is szoktam bókolni. Kb "brutális őszinteség", csak a jó dolgokról.
2023. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!