Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézegeti a képeit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegeti a képeit?

Figyelt kérdés
A barátnőm exéről van szó. Ha kitesz facen egy képet még ha nem is magáról mindig megnézni. Régen nem csinálta ezt az exe. Kicsit féltékeny vagyok azért mert tudom hogy a barátnőm oda volt érte. Az ex azóta új életet kezdett.
2023. júl. 10. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ki néz meg kit? Amúgy honnan tudod, hogy megnézni?
2023. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A barátnőmet nézi az exe.
2023. júl. 10. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
És azt te honnan tudod?
2023. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Honnan tudod hogy megnézni?
2023. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom sztoriban, máshogy nem tudnál róla... A sztorik olyanok, hogy lapozgatni lehet. Ha nem lapozol magadtól, akkor majd az alkalmazás lapoz magától. Én instán tekerek át egy halom nemérdekeltet. Nem nézem meg a képeket, de ott vagyok 1 másodpercig, míg át nem vált. Így is mutatja a másiknak, hogy én megnéztem.


Facebook ugyanez.

2023. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Semmit nem jelent az égvilágon.
2023. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!