Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha a férfit egy nő tart el?

Figyelt kérdés

Kollégám minap felmondott. Valóban kevés a fizetés egy hivatalban ülünk, itt kell lenni 8 tól fél 5ig, szigorúan nézik hol vagy mit csinálsz, nem csoda hogy felmondott....

Kérdeztük mit fogsz csinálni...mondja valami új tehetősebb barátnője van és hogy eltartaná, ha hajlandó minden házimunkát megcsinálni


2023. júl. 10. 10:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Semmivel sem tartom rosszabbnak, vagy jobbnak, mint a fordítottját.

Én egyik nem helyében sem akarnám eltartatni magam, mert minek függjek mástól, ha én is tudok pénzt keresni, de ki vagyok én, hogy mást elítéljek ezért..

2023. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik megfelelő, akkor semmi kivetnivaló nincs benne. Fordított eset is előfordul számtalanszor. Gond csak akkor van, ha valaki élősködni akar a másikon.
2023. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
Ciki. Égő.
2023. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én igyekszem a saját dolgaimmal foglalkozni.
2023. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem olyan párkapcsolatokban nem azonos a két dolog, ahol gyereket is terveznek.Olyan szempontból csak a fordítottjának van értelme, hiszen amúgy is a nő szül, ő esik ki a munkából.A férfinek kell anyagilag helytállni.

Más esetben meg ha a pár tagjai megállapodnak, hogy megengedhetik maguknak, hogy az egyik ne melózzon gombokért a szar, utált melóhelyén egy ideig, az teljesen normális.Egy idő után úgy is elunja majd magát otthon.Mivel nem abból fog úgysem állni az élete, hogy kirándulgat meg költekezik, mint a felső tízezer.Egy idő után majd keres magának más munkát.

Főleg, hogy a kenyérkereső sem tűrné el ezt a fajta életmódot egy alkalmazotti fizetésből, az otthon lévő partner meg úgy is csak akkor és oda mehet, ahová az eltartó engedi neki.Én nem gondolnám, hogy ez egy férfinek kielégítő hosszútávon.

A nők igenis mások, főleg, ha mint említettem a családalapítás is képben van.

2023. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5. Úgy tudom a nőnek nem lehet gyereke és nem is akarnak gyereket
2023. júl. 10. 10:20
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
#6 Teljesen mindegy.Akkor is áll, amit leírtam.Olvasd a többi részt.
2023. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy az Ő dolguk.
2023. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
nyugdíj, önbecsülés? smafu?
2023. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nagyon gáz, de az ő dolguk.
2023. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!