Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párszori szemezés után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párszori szemezés után miért kerüli a nő a férfit?

Figyelt kérdés

Már nem néz rá sose, inkább kerüli a társaságát is. Ha nagyon muszáj akkor van kommunikáció, de csak minimális és akkor sem néz a nő a férfira.


Mi lehet az oka? Hogyhogy eleinte másképp viselkedett?


2023. júl. 6. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik neki.
2023. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megijedt, zavarban van, nincs most olyan hangulatban, nem akar "könnyűvérűnek" tűnni...
2023. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megunta, hogy a férfi nem lép semmit. Meddig nézegesse?
2023. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mégsem akar tőle semmit. Vagy mivel a férfi nem lépett, összezavarodott. Ha első jeleket a férfi nem veszi és nem lép, azt a nő visszautasításnak veszi.
2023. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizto, hogy szemezett veled? Nem az volt, hogy te bámzultad, és erre reflexszerűen mindig odanézett? Én pár párszor jártam így, és utána tudatosan nem néztem rá, nehogy azt higgye szemezni akarok vele, mert csak azért néztem rá mindig, mert éreztem, hogy bámul.

Ha viszont mosolygott vagy valami más is volt, akkor menj oda és beszélj vele.

2023. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is azt kérdezném biztos vagy benne hogy ő úgy nézett téged, tehát szemezett veled? Mert ez a viselkedés inkább arra utal, hogy észrevette, hogy te szemezel vele és mivel ő nem akar tőled semmit próbálja elkerülni a jövőbeni szemezéseket.
2023. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom 5-6-osokhoz. Először ezt a szemezés mibenlétét kellene itt tisztázni.
2023. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
megunta vagy zavarban van
2023. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

1. Mert töketlenkedett a férfi és ezért megunt férfinak lenni a nő szemében.


2. Azt hiszi, hogy félreértette a férfi viselkedését, ezért zavarban van, hogy hogyan lehet ilyen hülye....

2023. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én személy szerint akkor kerülöm annak a férfinak a tekintetét akivel általában szemezek, amikor nem vagyok olyan passzban hogy ezt tudjam viszonozni, vagy amikor olyan a szituávió hogy simán beégethetem magam vagy kellemetlen helyzetbe hozhatom magam. Pl, amikor ott van a kolleganőm és telibe látja hogy bámul a kollega :))) és nem lenne kellemes ha azt is látná hogy én ezt viszonzom.
2023. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!