Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsek el valakit,akih...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek el valakit,akihez nagyon vonzódom, nagyon jókèpű, de nagyon szemèt velem?

Figyelt kérdés

Haragszom magamra nagyon, hogy egy olyan férfihoz ragaszkodom, aki velem rosszul bánik, de kozben megsem tudom elfelejteni. Annyira megnyerő, sármos, karizmatikus stb...jó a dumaja.. De egy szélhámos, szerintem narcisztikus amugy..


Próbálom megvetni, lenezni amiatt, hogy milyen ember, de nem nagyon megy. Úgy érzem, hogy mèg annak ellenere is kellene, hogy egy ilyen mocsok.


2023. júl. 4. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Keress mást!
2023. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj saját magadra, hogy mennyire megalázó, hogy hagyod magad rángatni a külseje miatt! Hogy mennyire megszívod, ha továbbra is rá koncentrálsz önmagad helyett! Döntsd el, hogy őt, vagy magadat szereted jobban és az szerint cselekedj! Ilyen egyszerű.
2023. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahányszor eszedbe jut tudatosítsd magadban a rossz tulajdonságait.

Azt kell nézni hogyan bánt veled! Ezek szerint nem jól, és ez a lényeg.

Amikor csak a szépet és a jót akarod látni vele kapcsolatban akkor állj meg egy pillanatra, és jusson eszedbe hogy az "agyad játszik veled", felruházod őt mindenféle jó tulajdonsággal ami nincs is neki.

Ez csak egy illúzió, a valóság pedig az ahogyan veled elbánt. Ezt kell tudatosítani folyamatosan magadban.

Ehhez is idő kell, nem fog menni egyik napról a másikra. Csak nem szabad feladni. Közben meg próbálj más dolgokkal foglalkozni (sport, barátok, rokonok, fesztiválozás, hobbi stb, stb). Idővel észreveszel másokat is rajta kívül, az ő személye pedig elhalványodik majd. Csak türelem kell hozzá.

2023. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológus segítségével. Már ha magadtól nem megy megérteni és felfogni, hogy egyáltalán nem minden a külső.
2023. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
A bolondok felismerik egymást.
2023. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 20 éves, akkor szakemberhez kellene menni.

Tiniként még így működtem én is, halálosan szerettem a kis gyökér osztálytársam, mert annyira cuksi, helyes arca volt, meg olyan jó magas, és bemeséltem magamnak, hogy belsőre is csodálatos, csak meg kellene törnie a jégnek, biztos okkal s.eggfej, de ha összejönnénk, értem megváltozna. Aztán nem jöttünk össze, és nem is változott semmi. Amikor már nem láttam többé, akkor lassan kiszerettem belőle.

Utána 19 évesen még egyszer megismételtem ezt, akkor össze is jöttem rövid időre egy piálós h.ülyegyerekkel, aki 0 lelkiismerettel vezette le rajtam a frusztrációit, de megmagyaráztam, hogy szegénykeeee az apja miatt ilyen, de én majd segítek rajta. Közben persze csodáltam a helyes pofit.

Aztán az ember normál esetben érik, a tapasztalataiból levon következtetéseket. Én is megtanultam, amit meg kell. Aztán jött a mostani párom, aki sose bánt velem rosszul, és valódi szeretet, szerelem van köztünk, 10 éve tart már. Amióta tudom, milyen a tényleges szeretet és kölcsönösség, azóta tudom, hogy az olyan szerelmek, amiket te is átélsz most, nem jelentenek SEMMIT. De szó szerint semmit. Csak önbecsülésmentes, romboló, primitív kis vágyakozás, semmi több. Egyszer-kétszer rendben van fiatalon, de aki továbbra is így működik felnőtt nő (vagy férfi) létére, az terápiára szorul, de nagyon sürgősen.

2023. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolatban próbálj belebújni a fejébe, képzeld el, hogy tekint ő terád és mit gondolhat rólad. Aztán tedd fel a kérdést, hogy kell-e ez neked
2023. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom láttad e a Szürke 50 árnyalata c. filmet. Elgondolkodtató alkotás.
2023. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Rólam is írhattad volna a kérdést.


Valószínűleg a srác akiről írtál rémes évek vannak mögötte emiatt eldöntötte biztos nem fogom mégegyszer megtapasztalni ezt, inkább lemondok mindenről rohadjak keresztbe de elfogytam belül.

Tényleg sajnálom hogy nem tudok többet adni.

Ettől függetlenül ne válj áldozattá.

Fszfejeknek is szükségük van a borzalmas élményekre. Ha valaki kihasznál , pusztítsd ahol éred

2023. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!