Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytatni vagy abbahagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatni vagy abbahagyni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon közeli ismerősöm. Együtt élnek a párjával és a közös gyermekükkel.

Sok mindent tudok a kapcsolatokról. Nem éppen a legfényesebb... na már most kb fél évvel azt mondta hogy így hogy senkije nincs nem fog elköltözni de nagyon szeretne. Engem ostromolt de mondtam hogy előbb lépnie kell, addig ne merüljünk bele. Aztán kb 2 hete váratlanul megcsókolt. Azóta szoktunk sűrűn találkozni, van csók, ölelés beszélgetés más nem. Kértem szivességet hogy hozza haza a kislányom az oviból ezt is teljesítette. Felajánlotta hogy máskor is.

Viszont úgy érzem hogy én aki nem akart addig semmit, vagyis így nem szóval kezdek belezúgni. De így hogy otthon lakik olyan nehéz és annyira frusztrált vagyok. Akarom őt de nem akarom a másod hegedűs szerepét, hanem teljes egészében szeretném ha egymás részei lennénk.

30N 40F


2023. júl. 3. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Abbahagyni téged ugyanúgy megcsalna, mint őt csalja.
2023. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo otlet. Ha konnyen viheto, akkor toled is el fogjak vinni. Mindig fog talalni egy 30-as not, ha "megoregszik" a regi. Termeszetesen ugy, hogy kozben kapcsolatban vagytok es twlan nem is tudsz rola, hogy o mar mast csokolgat. Keress egy olyan egyedet, ami tartalmaz nemi gerincet is, az jobb valasztas lenne. Ilyenkor kene az eszednek uralkodni magadon, ha nem akarod megegetni magad. Masok mar elkovettek ugyanezt a hibat, te is megprobalod? Tanulhatsz az o hibajukbol, de gyujthetsz sajat tapasztalatot is.
2023. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajj..legyen önbecsülésed...
2023. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megoldod a lakásgondjait, hozzád cuccol.
2023. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!