Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne ciki így ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne ciki így ismerkedni a férfival?

Figyelt kérdés
Van a lakóhelyem közelében egy férfi (a mögöttem lévő lépcsőházban él).Nekem nagyon tetszik de még nem tudtam vele beszélni és facen se találom se sehol máshol.Tudom hogy imádja a kocsikat és azon belül tudom hogy a sajátjára nagyon sok időt szentel.Gáz lenne ha odamennék hozzá és elkezdenék a kocsiról beszélgetni vele kezdésként?Utána természetesen nem csak a kocsiról beszélgethetünk.

2023. júl. 1. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Miert lenne gaz ?
2023. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha kreatívan teszed és ráadásul az esete vagy,abszolút nincs ebben semmi gáz szerintem.

Valahol el kell kezdeni!...

2023. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb gyalogossal akinek nincs semmije..
2023. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy ritkaság a kocsija, akkor lehet róla beszélni, de egy átlagos autóról mit kérdezel? Hogy elvisz-e egy körre?
2023. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem gáz

Bárhogy elkezdheted.

Egy átlagos autóról is lehet mondani bármit.

Szép a szine, mindíg gyönyörű tiszta, mennyit fogyaszt, hány lóerő szorult bele, mióta van a tulajdonában, stb.

Vágj bele. Kockázat nélkül nincs siker.

2023. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat,ment a zöld mindenkinek!
2023. júl. 2. 12:21
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6. En pirosat kaptam mert irigy vagyok.
2023. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gondolom a 3as kérdező vagy,neked nem adtam zöldet mert nem volt hasznos az információ.
2023. júl. 2. 14:37
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem különleges kocsim van, hozzám bátran odajöhetsz.
2023. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

9.

Lehet, hogy a kocsid különleges, de ha nem vagy sármos, akkor elbuktad ezt a sztorit. 😃😄😁

2023. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!