Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akar csábítani és már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar csábítani és már nem sok kell a sikerhez, viszont nős. Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Gyakorlat alatt kerülgettük egymást, flörtöltünk, ennyiben ki is merült a dolog. Aztán múlt héten együtt "dolgoztunk", átölelt, meg akart csókolni. Nem hagytam és mondtam neki, h zavar, h nős. Erre nem reagált, újra meg akart csókolni. Gondolom, ha engednék neki, akkor csak egy, max néhány alkalmas szex lenne, viszont kisvárosban élek és biztos, h ki fog derülni. Már nagyon nehezen tudok neki ellenállni és nem tudom határozottam elküldeni, de nős pasival nem kezdünk ki, ugyebár... Állítólag nagy csajozós, de évek óta a feleségével él, biztos nem hagyná el, nekem meg az egy alkalom is megfelelne, annyira vonz. Szerintetek engedjek neki?

(Aki beszólna, az ne írjon köszi, mert nem tettem még soha ilyet, nem is szeretnék, de egyszerűen megbolondulok, ha a közelében vagyok.)


2010. okt. 12. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nősülj meg Te is, hogy kvittek legyetek.


Ha pedig netán lány vagy, akkor szimplán hagyd ott.

2010. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

ha nem kell nap mint nap a felesége szemébe néznéd, csináld. a saját lelkiismeretedet meg neked kell elviselned, szall vagy tuti biztos vagy, hogy meg tudsz vele bírkózni, vagy nem, és akkor nem teszed meg.

de ha megteszed, ne tudódjon ki, mert ha kisvárosban laksz, sosem mosod le magadról...


20Ł

2010. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy NE TEDD!

Én egy olyan feleség vagyok,akinek a férje pár alkalomra friss pipihús után nézett,az ok most teljesen lényegtelen.(egyébként veszélyeztetett terhesség miatt tilos volt a szex)

Persze kiderült, összepakoltattam, elváltunk.

Mindig két fél kell egy kapcsolathoz,de a mi életünket bizony az a kis szuka tette tönkre.

Nem tudtam megemészteni, ill. feldolgozni, a gyerekeim csonka családban élnek.

Perzse a volt férjem is a nadrágjában tarthatta volna,de ha már ő nem tudott gondolkozni, a liba megtehette volna.Mérlegelj!

Megéri e pár légyott egy esetleges nagy cirkuszért,a kisváros ellenszenvéért.Ha a felesége nem az a típus, és szemet huny a férje kicsapongásai felett,akkor nem fog elválni,mert neki ez kényelmes.

2010. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu, én is pont most vagyok hasonlóban és nagyon rossz helyzet bár ez nem annyira kisváros!
2010. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

23:57 De buta vagy leányom. A "szuka" ahogy te fogalmaztál mégis miről tehet? Szexelni akart egy idősebb pasival. Az, hogy nős az nem az ő felelőssége, hanem egyes egyedül a férjedé. Komolyan, a nők annyira hülyék tudnak lenni, inkább a másik csajt hibáztatja mint hogy szembenézzen vele: igen, egy olyan pasihoz mentem hozzá, aki MEGCSALT, nem tisztelt, lefosott, sárbatiport. Nézz szembe vele, hogy a (volt) férjed nem tisztelt.

Persze eleve azért nem kezdünk nős pasival, mert milyen ember az, akinek felesége van és mellette csajozik. De ilyen álszent hülyeségek, hogy jajszegényfelesége... ha nem én adom be a derekam valaki úgyis be fogja. Mivel a pasi nem fog megváltozni attól, mert én nem fekszem le vele...

2010. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mint mondtad, belemennél egy alkalomba. A gond az, hogy iszonyatosan vonzódsz hozzá, és az egy alkalomból még egy lenne, aztán még egy. Mókuskerék... És mire kiábrándulnál belőle, nem tudnál a tükörbe nézni. Minden méltóságod oda lenne. Szóval a lényeg, légy erős, és mondj neki határozott NEM-et!
2010. okt. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én megtettem, bár csak petting volt... akkor én is azt mondtam, hogy ez a pasi felelőssége. azóta feleség vagyok, és már úgy látom, hogy a 3. nőé is! mert ha csak nem egy olyan pasiról van szó, aki fűvel-fával csalja a nejét, akkor nem fekszik le a következő útjába kerülő nővel, tehát a 3. fél erkölcse megvédi őt egy hibától és nagy valószínűséggel a házasságát is. És aki azt mondja, hogy a 3. fél csak olyan kapcsolatba szólhat bele, ami már eleve rossz... 1-2 kísértés és elgyengülés minden emberbe bele van kódolva. A kérdés az, hogy 1) ő hogyan kezeli, 2) a 3. fél mennyire erős, 3) milyen a házastárssal a kapcsolat. Ha a 3. pont rendben, de beüt a krah az 1. pontnál, akkor a 2. pont a mentőöv... amúgy én értem, hoy a nős pasik a nőknek vonzóak... de azért vagyunk emberek, hogy bizonyos alapvető normákat betartsunk.
2010. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne tedd meg.

már a flört is túl sok.

gondolj a családjára.

ne legyél egy kis r.banc néhány jó d.gásért.

2010. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

08:19 Én is ezen gondolkoztam.


Nem szívesen mennék bele egy alkalomba se, ha felhívna pl, akkor elküldeném, de ha látom, ha közel jön és érzem az illatát, akkor nagyon nehéz ellenállni. Mostanában szerencsére nem fogunk összefutni elvileg.


Köszönöm az eddigi válaszokat, igazából nagyon megijesztett, h ennyire vonz vki, alapból nem állnék szóba soha nős emberrel.


Ja és elsőnek: lány vagyok. :P

2010. okt. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!