Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyet egy férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet egy férfi? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategóriába írom, de talán itt több normális válasz jön.

Szóval van egy pasas akivel egyszer kavartunk egy buliban, majd utána egy másik eseményen is és végül egyszer szexeltünk is. Nem indult komolynak. Ezeken az alkalmakon kívül nem beszéltünk, nem kerestük egymást. Szex után (ami egyébként jó volt, meg úgy összességében nagyon vonzódunk egymáshoz, nagy a kémia), megbeszéltük, hogy nem akarunk komolyat a másiktól. Ezzel eddig semmi probléma se lenne.


Miután lefeküdtünk utána kezdett furcsa lenni. Még ott amikor öltözött fel, kezdett el arról beszélni meglehetősen ködösen, hogy jobb lenne ha távol maradnánk egymástól, mert neki problémái vannak. Kicsit úgy is tűnt mintha megviselte volna az egész vagy nem tudom. Nem volt laza. Olyan kissé nemtörődöm stílusa volt, de mintha megviselte volna. Nem foglalkoztam vele, úgy voltam vele, hogy oké, ha így akarja ez van, nem megyek bele.


Mivel van közös társaságunk így elkerülhetetlen volt, hogy megint találkozzunk és rá pár napra ez meg is történt. Ezek után (mivel olyan furán zárta le) nem tudtam hogyan viselkedjek vele, így kerültem, másokkal beszélgettem. Gondoltam ennyi volt, lezártuk, kész.


Na erre mesélte nekem később (de még aznap este) az egyik barátnőm aki szintén ott volt, hogy ez a férfi odament hozzá és elkezdett tőle rólam érdeklődni (úgy, hogy azelőtt csak futólag találkoztak, de nem ismerik egymást rendesen), bemutatkozott és olyanokat kérdezősködött, hogy velem-e van-e, rám vár, megyünk-e aznap este tovább egy másik helyre, stb. Ezen kívül, hogy egész este engem néz, meg amikor már a barátnőmmel beszélgettem, akkor is mondta, hogy fél percenként ide néz, felénk.

Ezenkívül akárhányszor elment mellettem, mindig úgy tette, hogy nagyon közel volt, "véletlen" mindig hozzám simult, pedig semmi nem indokolta volna.


Találkoztunk még azóta párszor és a legutóbbi alkalom volt az ami bevallom őszintén már megérintett. Beszéltünk pár szót (semmi fontosat), majd amikor később mondta, hogy megy haza, mondtam neki, hogy még ne. Igen, őszintén én akartam volna folytatni a szexet. Nem akarok tőle kapcsolatot, de a csak szexbe benne lettem volna. Úgyhogy gáz vagy sem, úgy voltam vele, hogy nem vesztek semmit ha nem próbálom meg, amikor indult hazafele utána mentem és egy kicsit távolabb a helytől, ahol voltunk, beszélgettünk.


Hajthatatlan volt, hogy ő hazamegy és, hogy nem akarja, hogy utána menjek. Elmondtam neki, hogy én mit akarok, hogy nem akarok tőle kapcsolatot, de mást igen. Erre az volt a válasz, hogy ha aznap, ott akkor hazamegyek vele akkor szexelünk, de amúgy többet nem. Én nyilvánvalóvá tettem, hogy aznap ott akkor nem lesz szex (mindegy, hogy miért). Ennek ellenére hevesen csókolóztunk a beszélgetés közben egy darabig. Arra, hogy miért nem akarja a szexet folytatni, annyi volt a válasz, hogy csak és az is volt az indoka, hogy idézem ő egy "f@sz". Meg még elég sok minden szóba került és így is hosszú lesz.


A kérdés: nem az a baj, ha valakinek volt egy alkalom és ennyi, megvolt a nő, elég volt. Hanem, hogy akkor miért néz, miért bámul? Miért simul hozzám (egyértelműen szándékosan), miért érdeklődik rólam, miért beszél rólam a közös barátunknak velem kapcsolatos dologról (mintha én megsértettem volna), ha neki egy alkalom volt (ami már rögtön több, ha azt nézzük, hogy a szexen kívül többször is összekerültünk)?

Ha egy alkalom volt és ennyi, akkor miért viselkedik félreérthetően (ha engem valaki nem érdekel, nem akarok semmit, akkor nem bámulom, nem kérdezek róla)? Ezt is megkérdeztem, de nyilván tagadta.


Őszintén, igen rosszul esett és nem az, hogy egy alkalom után nem akarja folytatni, hanem ahogy viselkedett és a mód, ahogy ezeket a dolgokat közölte. Nem, nem fogok ezek után foglalkozni vele. Azt is bevallom, hogy bár eleinte nem akartam semmit tőle érzelmileg, ha úgy alakult volna nem bántam volna és nyitott lettem volna, mert ezeket leszámítva (a legutóbbi beszélgetésünk előttig) normálisnak, jófejnek tűnt. Ezek után nyilván nem.

Lehet hülye voltam, hogy utána mentem, de én tisztázni akartam és ha azt nézzük sikerült. Igyekszem lezárni.


De a kérdés, mire jó ez a viselkedés?



2023. jún. 29. 18:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#10 bocs, valaki ilyen:D


Nekem így könnyebb feldolgozni.

2023. jún. 29. 22:10
 12/27 anonim ***** válasza:
74%

"kezdett el arról beszélni meglehetősen ködösen, hogy jobb lenne ha távol maradnánk egymástól, mert neki problémái vannak."


Ezen a ponton az ugrott be, hogy ez az ember drogfüggő. Nem akar ebbe téged belerángatni.


"Hajthatatlan volt, hogy ő hazamegy és, hogy nem akarja, hogy utána menjek."


Ez szintén megmagyarázza miért sietett haza, miért nem akarta, hogy vele menj.


Persze közel sem biztos, csak nekem ez volt az első, ami eszembe jutott. Igaza van, hagyd őt és vigyázz magadra.

2023. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

#12 nem mondom, hogy nem, mert tényleg nem tudhatom, de nem ez volt a benyomásom másrészt sosem látszódott rajta semmi olyan tünet.


Amikor azt mondta, hogy problémás akkor nekem az volt a benyomásom, mintha múltbeli sérelmekre célozna, negatív tapasztalatokra amik rossz hatással voltak rá. Főleg, mert ezt azután mondta, hogy megbeszéltük, hogy nem akarunk kapcsolatot. De persze ez csak amolyan "megérzés" vagy benyomás. Ott akkor ilyesmi jött le. De nem ismerem a kábítószerfüggők viselkedését. (Vegyészmérnök ha ez számít valamit)


Amikor azt mondta, hogy nem akarja, hogy utána menjek akkor sem volt beállva se semmi.


Mondjuk az ambivalens viselkedést magyarázná. Nem tudom...nekem nehéz úgy lezárni bármit is, hogy nem tudom az okokat.


Egyszerűbb lett volna ha nem mond semmit, csak annyit, hogy többet nem akarom és nem akarok belemenni miért es ennyi. És akkor nem bámulni meg egyebek.

2023. júl. 2. 10:51
 14/27 anonim ***** válasza:
52%

Na de hagyj bámuljon, ugorjon ki a szeme. Miért érdekel? Más pasasok is léteznek bakker, akik nem bámulnak, nem csak szexelni akarnak, hanem párkapcsolatot! Miért vesztegeted az időd ő rá?

Tetszik, rendben van, de ez kevés. Fogadd el, hogy nem kellesz, vagy kellesz, de képtelen szexen kívül bármire is. Miért nincs önbecsülésed vegyészmérnöként? Hiába, jól mondják nem minden a diploma már bocsánat.

2023. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok vegyészmérnök hanem ő:D de valóban nem sokat jelent.
2023. júl. 2. 11:17
 16/27 A kérdező kommentje:
Felkavart egy kicsit és csak pár napja történt, igen lehet el is kezdtem valamit érezni. Nem fogom rá pazarolni az időm hosszútávon, de még friss.
2023. júl. 2. 11:18
 17/27 anonim ***** válasza:

"hatalmas a kémia, minden nagyon működött), kvázi kicsit azért is, hogy kiugrasszam a nyulat a bokorból, hogy mi is van. - Lehet, hogy ez évekig is eltarthat. Megéri neked?

Ne játssz, ne nyomozz, hagyd békén.

2023. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy nem akarok már semmit, mert nem fogom ezt magammal csinálni. De én sajnos olyan vagyok, hogy nekem nehéz úgy lezárni dolgokat, ha nem értem a mögötte meghúzódó folyamatokat. Így működöm sajnos.
2023. júl. 2. 15:02
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogunk semmit teljesen megérteni, mert nem ismerjük/ismerhetjük az össze tényezőt. Csak megy az idő, és szevedhetsz még egy jó ideig, amíg úgy érzed, hogy érted a helyzetet. Ami nem jó, abból ki kell szállni, és menni tovább. Mindig van remény, hogy jobb lesz, kivéve, ha egy helyben járunk körbe-körbe.
2023. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ok, miért csinálja? Mert dolgoznak a hormonok, vágyik a szexre, közelségre, erotikára. Attól még, hogy valami indok miatt- amit nem tudunk!! - szóban ellenkezik. Ennyi. Hagyd.
2023. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!