Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a lanyt ignoralni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a lanyt ignoralni, ha akarva-akaratlanul amint megérkezik, nem tudom levenni a szemem róla?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje tetszik egy lany az utánam lévő muszakbol,de nem merem leszolitani,mert semmilyen jelét nem küldi annak, hogy szimpatikus lennék neki.


Eddig mindig az egyik kollrganojevel jött be és azért nem tudtam vele beszélni, most a héten a kolleganoje nincsen, így talán nagyobb esély lenne beszélni vele.



Azonban mivel, hogy nem küld semmi pozitív jelet, így félek odamenni hozzá,amikor egyedül van , mert a kollégáim kibeszelnének, sőt ha esetleg beégnék, akkor főleg.



Bejeloltem a csajt régebben instan is,de nem fogadta el a kerelmet.



Hogyan tudnám akár elfelejteni, és "ignoralni" a jelenlétét?


Az a baj, hogy amint bejon,nem bírom levenni róla a szemem, ő ezt már egy jó ideje eszrevette...



2023. jún. 29. 12:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10es: akkor miért nézeget engem a távolból? Szemem sarkából látom, hogy engem nez
2023. aug. 1. 12:23
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
11. Bekepzeled csak.. ha tetszenel neki megtalalna a mondot a kontaktba keruleshez.
2023. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Csak bebeszéled magadnak, h néz. Nem kellesz neki fogd már fel. 🤦‍♂️
2023. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2023. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Fejezd már be, hogy évek óta rajta kattogsz, pszichológushoz menj, ne hozzá!

2023. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Pszichológust tudok ajánlani esetedben én is!
2023. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez a csaj akkor vissza sem köszön neked ha te ráköszönsz??
2023. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17es: úgy,hogy a kollégáimmal vagyok, és elmegy mellettünk, akkor egy nagyon "élet unt" sziasztokot nyom oda.
2023. aug. 9. 19:06
 19/19 anonim ***** válasza:

Amíg el nem olvastam 5. sort, azon gondolkoztam, hogy mi az a muszak...


Ha el akarod felejteni, akkor ne nézd őt állandóan. Felejtsd el. Találj magadnak elfoglaltságot, ami sokkal jobban izgat, mint az a lány. Kezdj új hobbiba, ami annyira leköt, hogy még a munkában is csak arra tudsz gondolni és alig várod, hogy hazaérj. Fókuszalj a valós problémáidra. Ez kicsit lehúzós, de mittudomén', ha régen voltál fogorvosnál és nem szeretsz járni, akkor jelentkezz be, menjél el. Ha a hátad közepére sem kívánod, tuti hogy ezen fog rugózni az agyad. Ha ettől nem parázol, akkor találj ki valami mást.


Amúgy tudja, hogy ki vagy? Lehet, nem is tudja, ezért nem jelölt vissza. Azért munkatársként alapvetően nem nehéz kommunikacióba elegyedni egy kollégával, érdemes lenne megpróbálnod, mielőett feladod.

A másik pedig az, hogy mivel nem ismered, valószínűleg idealizálod a lányt. Ha jobban segít a kezdeményezésben, akkor ruházd fel őket kevésbé vonzó tulajdonságokkal. Egyik sem biztos, hogy fedi a valóságot, de ha kicsit lejjebb hozod a pedesztálról, akkor nagyobb bátorságod lesz hozzá közeledni. Ő is csak ember, vannak hibái, ő semmivel sem több nálad. De először tényleg beszélj vele, lehet, hogy beszéltek pár szót és azonnal kiábrándulsz belőle.

2023. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!