Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nevezik azt a jelenséget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nevezik azt a jelenséget, hogy miután egy férfi zavarbahozott, szeretném ezt "visszaadni" neki?

Figyelt kérdés

Nő vagyok.

Megdicsérte milyen szép és kedves vagyok, ettől én zavarba jöttem.

Most az az érzés munkálkodik bennem, hogy valahogy vissza kellene ezt neki adnom, jöjjön ő is zavarba előttem.

Ez mit jelent, miért van? Miért érzem így, miért nem szrom le inkább?


2023. jún. 25. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Gyerekesség, infantilizmus?
2023. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Fölösleges egó és játszma?
2023. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Flörtölni szeretnél.
2023. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Ágyba akadod vinni..
2023. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bosszú…
2023. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert úgy érzed, elvesztetted a kontrollt egy pillanatra, és szeretnéd visszaszerezni.

Lehet olyan családban nőttél fel, ahol nem lehetett őszintén kifejezni az érzelmeket, minden nagyon erősen kontroll alatt volt.

Pedig nincs semmi gáz abban, hogy zavarba jöttél egy dicsérettől.

2023. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy fèrfit sokkal nehezebb zavarba hozni😁
2023. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is a bosszút írnám, de mivel pozitív dolog történt veled, ezért ez inkább egy zavaros, fura dolog részedről, aminek nem lehet nevet adni, csak el lehet mesélni a szituációt, ahogy te is tetted.


Gondold el, hogy valaki ad neked váratlanul egy szál szép virágot vagy a kedvenc csokidat, erre te zavarba jössz és meg akarod bosszulni. Hogyan bosszulnád meg? Két szál virággal vagy két tábla csokival? :))

2023. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dedó.
2023. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Bosszú szerű amúgy, mert maga a zavarbaesés egy kellemetlen dolog volt számomra, úgy értem ciki, hogy zavarbajöttem.

Attól érezném egálban a dolgot, ha látnám, hogy ő is zavarba jött, hebeg-habog vagy hülyét csinál magából.

2023. jún. 26. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!