Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek megérinteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek megérinteni a lányokat?

Figyelt kérdés
Nem is a "félelem" a megfelelő szó. Nem az idegenekről beszélek, hanem a közelebb állóról, osztálytársak, stb. Bírnak, kedvesek velem, mosolyognak rám, odajönnek beszélgetnek velem, szóval nem taszítom őket. És megérinteni is csak úgy gondolom, hogy a vállát, vagy a hátát vagy a derekát, nem pedig, hogy megcsöcsörészem őket, vagy a seggükre csapok. Nincs önbizalomhiányom, van kiállásom, merek velük beszélgetni, de egyszerűen megérinteni nem tudom őket. És ugyebár van az a mondás, hogy "Érints, hogy megérintsenek!" vagy mi. Attól se félek, hogy elhúzódnának, mert lazán tudnám kezelni a helyzetet. De ugye a közvetlenséget lehet ilyen érintésekkel növelni. Meg hát egy csomóan csinálják, szóval gondolom tudjátok miről beszélek. De ez zavar engem. Miért lehet?
2010. okt. 12. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok sajnos, nagy a szexuális nyomás
2010. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt vagy van barátnőd? és eddig mennyi volt? ebbe bele kell jönni, mint a biciklizésbe ne aggódj majd természetes lesz :)
2010. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem volt.
2010. okt. 12. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, nekem se volt még barátom. De sztem ez nálam a család miatt van. Nálunk sose volt szokás, hogy megöleljük egymást, puszit adjunk, meg megérintsük egymást. Ez így kimaradt a gyerekkoromból, ezért van nálam ugyanez.

Most pl van egy srác, aki sokszor hozzámér, jóban vagyunk. Most vagyok épp hozzászokóban. Én nem tudom ezt megtenni vele, olyan erőltetettnek érezném. De sztem szép lassan majd belejövök. :)

20L

2010. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zozymo ***** válasza:
Egy baráti érintés az még nem jelent semmit. Szerintem bátran tedd meg, ha úgy érzed meg akarod tenni.
2010. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!