Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ezek a dolgok titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ezek a dolgok titeket mennyire zavarnak egy nőben? Ha zavarnak, miért, vagy miért nem?

Figyelt kérdés

Komoly párkapcsolat esetén, mi a véleményetek arról, ha a nő:


1) Idősebb nálatok pár évvel

2) Magasabb nálatok

3) Nehezebb, nagyobb darab nálatok

4) Erősebb nálatok

5) Tanultabb és/vagy okosabb nálatok

6) Jobban keres, mint ti


Hangsúlyozom, KOMOLY KAPCSOLAT esetére érdekelnek a válaszok. (Alkalmi, vagy lazább kapcsolatnál lehet másak kicsit a szempontok.)


Mennyire zavarnak ezek a dolgok a (leendő) párotokban? Vagy esetleg van, ami még tetszik is ezek közül? És MIÉRT?


Van szavazás, de ki is lehet fejteni.



2023. jún. 24. 13:02
A kérdező szavazást indított:
A fentiek többsége nagyon zavar
A fentiek közül több zavar
A fentiek közül néhány egy kicsit zavar
A fentiek nagyjából semlegesek a számomra
Van ami zavar, de akad olyan is, ami inkább tetszik
Ezek egyáltalán nem zavarnak, sőt, van ami még teszik is!
14 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. 5 éven belül nem érdekel, az nekem még egy korosztálynak számít

2. Kizáró ok

3. Kizáró ok

4. Attól függ, alapvetően inkább inspirálna szerintem, mint taszítana, főleg ha lelkileg erősebb

5. Inkább legyen okosabb, mint butább, de attól függ, hogy hogy kezeli (pl lenéz vagy kioktat-e).

6. Nem zavar, külön kassza párti vagyok, csak a rezsi, a kaja és a nyaralás pénz lenne közös


Túl nagy különbséget nem akarok semmiben, de a 2 és 3 pont kivételével ha kicsit "több", mint én, az semleges vagy pozitív inkább. A 2-3-nál meg már az is sok lenne, ha velem vetekedne.

2023. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

1, Idősebb ne legyen nálam.

2, A magas nőkkel semmi bajom, bár 188 vagyok szóval kevés ennyire magas nő van

3, Ne legyen nehezebb nálam. 😃 Ha egymagasak vagyunk akkor lehet hasonló súlyban, de bálnák kíméljenek.

4, Ahhoz komolyan gyúrnia kéne hogy erősebb legyen. Taszítanak az ilyen nők. De az nem zavar ha atletizál mondjuk és lefut.

5, Lehet okosabb. Nem gondolom h én vagyok a legokosabb a világon, nem csinálok ebből önérzeti kérdést. De úgy érzem azért manapság ez a veszély nem fenyeget túl sok férfit. 😃

6, Keressen jobban. Jó neki. Én se keresek túl rosszul. Végre nem lesz igénye hogy eltartsam.

2023. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jöhetnek így pontokba szedett válaszok!
2023. jún. 24. 13:13
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Kor nem szamit, csak ne erezzem oregesnek, oregebbnek, mint jomagam.

2. Hat nem idealis, de ha 10 centivel magasabb, meg elmegy, nagyobb kulonbseg mar furibb.

3. 🙅‍♂️

4. Ez mit jelent? Lathatoan izmos? Azt nem talalom noiesnek, vonzonak. Sportban jobban teljesit? Az nem gond.

5. Nem zavar.

6. Nem zavar, ha ugyanabba a tarsadalmi osztalyba tartozunk. Ha dollarmilliomos es Ferrarival jarkal, nem latnek fantaziat kettonkben. 😊

2023. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1) Nem


2) Nem


3) Nagyon izgatna.


4) Nem


5) Nem


6) Nem

2023. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A korrektség jegyében leírom én is.


1) A kor nem a legfontosabb szempont de max. 1-2 évvel lehet idősebb és csak akkor, ha nem néz ki annyinak. Egyébként kb. 2-5 évvel fiatalabb nálam az ideális.


2) Nehéz nálam magasabbnak lenni 190 centi magassággal, ezért nagyon meglepne. A magas nőket mindig megnézem, de nálam azért ne legyen magasabb.


3) Semmiképpen se legyen nehezebb, főleg nem nagyobb. Maximum a súlya lehet kicsit több, ha nagyon magas. Én vékony vagyok, ezért ez különösen zavarna. Jobban szeretem, ha egy nőt fel tudok emelni.


4) Itt megint csak nehéz volna egy nőnek erősebbnek lennie, de ha mégis, az az előzőhöz hasonlóan nagyon zavarna.


5) Szintén nehéz volna nálam sokkal tanultabbnak lennie. Max. ha orvosit végzett, vagy PhD képzést. De ez olyan fontos. Viszont ha ehhez szélsőséges karrierizmus társulna, az már zavaró lenne.

Ha sokkal okosabb nálam (ami megint csak ritkaság), az kisebbrendűségi érzést váltana ki bennem, tehát zavaró.


6) Ha jobban keres, az szintén eléggé zavarna. Mondjuk nem mindegy, hogy mennyivel. Ez most nekem különösen fájó pont, mert mostanában elég gyéren megy az "üzlet", keveset keresek. Igyekszem változtatni rajta.



Szóval igen, engem kb. mindegyik zavar többé vagy kevésbé.

2023. jún. 24. 14:01
 7/10 A kérdező kommentje:
*5) De ez NEM olyan fontos...
2023. jún. 24. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:

1) Idősebb nálatok pár évvel: Nem zavar, mindig az idősebbek jöttek eddig be;


2) Magasabb nálatok: Nem zavar, sőt: tetszene;


3) Nehezebb, nagyobb darab nálatok: Ha erős testalkatú alapbó, akkor az elmegy kategóriás nálam;


4) Erősebb nálatok: Simán kettétörne a 60 kg.-mal, tehát bejönne:);


5) Tanultabb és/vagy okosabb nálatok: Tetszene, bár itt fennáll a veszélye, hogy én elfogadom, de ő már nem, mert általában a nő választ, és nem fogadják el azt, aki nem olyan kaliberűen iskolázott, mint ő maga. Tehát részéről tuti kikukázva lennék;


6) Jobban keres, mint ti: Nem zavarna, bár fennáll ugyanaz a veszély, mint az 5. pontnál. (F40)

2023. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

1. Kizárt. Még velem egykorúval sem mert még az is beteges kapcsolatba torkollik 30 felett...

2. Kizárt.

3. Kizárt, nem kell debella.

4. Kizárt, mivel veszélybe sodor és visszaéléseknek ad terepet.

5. Ha tanultabb az a nagy egó miatt kizárt, okosabb meg nem lenne kizárt de megvalósulni úgyse fog. Egyetlen nővel sem találkoztam aki okosabb lenne nálam pedig én férfiak között közepes vagyok csak.

6. Megint csak a nagy egó és a visszaélések miatt kizárt.

2023. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magasabb, okosabb és jobb lehet. De ne legyen már idősebb, nehezebb meg ilyenek bazdmeg...
2023. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!