Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megakadályozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megakadályozni azt, hogy chadek háremeket tartsanak?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy.
2023. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy! Hahahahaha.
2023. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
89%

1.NEM tartanak semmiféle háremet.

2. Ha így lenne, sem lenne neked semmi közöd hozzá és a világon SEHOGY nem tudnád megakadályozni. :)

3. Mindenki azzal van, akivel csak akar, amíg ez kölcsönös, ha tetszik ez neked, ha nem.

2023. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy, minap is feladtam professionön egy hirdetést, hogy "Alfahím chad a háremébe szexi csajt keres", hát ötvenszeres túljelentkezés volt.
2023. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
30%
Persze-persze csirke, én meg a dalai láma vagyok. 🙄
2023. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem feltétlen az ún. "csed" hibája, ha elterjed a társadalomban a "jobb harmadiknak lenni a menőnél" gondolat, hanem a médiáé. Sok-sok szar gettócsávó klipje megy mindenhol meg a vigyorgó családfő a hóhes cé reklámban.
2023. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Be kell tiltani a Tindert és hasonlókat, plusz közösségi médiát.


Így nem lesz lehetősége Jolánnak a szomszéd falujába is eljárni dugni Alfa Józsihoz hanem helyben fog keresgélni.

2023. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!