Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha nincs meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha nincs meg az az együttlét amire vágytok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 15:12
 1/2 anonim válasza:

Először is magamban kell tisztázni egy két dolgot!... Milyen együttlétre gondoltál? Ha konkrétan a szexre, az én esetemben ha nem jön össze, nem csinálok belőle problémát. Gondolok most egyéb tényezőkre : idő szűkében vagyunk...stb. Gondolom ez nem okoz Neked túl nagy fejfájást. A másik dolog, amire szerintem gondoltál,az, hogy szex közben elmenj, vagy a párod. Saját tapasztalatom szerint, mint nő , azt tudom mondani, hogy ebből sem csinálok gondot. Párom azt gondolja, hogy Neki akkor jó, ha nekem is! De a legjobb , ha mindkettőnknek. Véleményem szerint ezt lehet irányítani. pl. :Új pózokat kell kipróbálni.Vagy a tempón változtatni! A legfontosabb, hogy közben jól érezzétek magatokat! ha nem jön össze, amire vágytok, szex után is lehet alkalmazni egy-két jól bevált dolgot. Ami általában sikerrel jár.

Nem tudom, hogy mióta vagytok együtt, de ez a dolog leginkább azoknál fordul elő, akik nem régóta vannak együtt. Szerintem az idő és a szerelmetek megoldja, hogy mindkettőtöknek öröme legyen!

2008. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

en is tobb fele kepp tudom erteni a kerdesed.

1.nem olyan amilyent szeretnetek. akkor nyujtsatok hosszabbra az elojatekot, fedezzetek fel 1mast.

2.ha pl a parod tul hamar elmegy de neked meg nem sikerult kerd meg h fejezze be kezzel/nyelvvel. ;)

2008. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!