Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a levelezéshez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a levelezéshez?

Figyelt kérdés

Szia Éva! Hol élsz?

22:55Szia Sándor !

Ha, küldesz magadról jól látható fotót, beszélgethetünk !

01:01Szia Éva! Küldtem.

09:48Szia Sándor !

Hova küldted a fotót ?

18:16Ahová kérted.18:24Köszönöm !

Mi, nem hiszem, hogy egymást keressük !

Minden jót !

18:43Egyetértek. Szép estét


A nő a végzettségénél egyetemet jelölt meg.



2023. jún. 13. 18:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha szárítógép a profilképed, akkor már értem, hogy mit nem értesz.
2023. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell neki beszari sracok.

Lehet hogy egyedul rohogsz rajta, de mi rajtad rohogunk.

2023. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
Hú kérdező, ez ebben a formában nem ránézve kellemetlen.
2023. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
Egy szárítógép? Én azt nem értem, hogy miért húzott jobbra! Nevetséges és gyerekes a hozzáállásod. Mit vártál volna? Nem küldtél képet, ő meg nem akart részt venni a játékodban.
2023. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Már az elején rövidre lett zárva a dolog, nem tetszett neki lehet a fotód. Lesz akinek tetszik majd, tedd ezen túl magad.
2023. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
5%
ingyen kufircot akart, ez az egyszerű egyed. Hányinger ami manapság megy..
2023. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%

Annyira buta vagy szegényem, hogy még az iróniát sem érted a köszönömben. Elhiszem, hogy frusztrál, hogy neki van diplomája, de ha a helyedben lennék, inkább az frusztrálna, hogy ilyen kibszott buta vagyok és azt hiszem, hogy bárkivel kicseszek magamon kívül.


Amúgy nekem is vannak elég ostoba beszélgetéseim, vagyis, a nevemben vannak elég hülye beszélgetések. Összekapcsoltam a character.ai-t a fiókommal, így nem nekem kell válaszolni a gyökér üzenetekre.


Éljen a mérnöki problémamegoldás.:)

2023. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Eddig is tudtam, de most megerőssitetett.

Ennek az országnak vége.

2023. jún. 13. 19:24
 19/25 anonim ***** válasza:
83%
Privátra a válasz, vagyis hogy küldtél volna képet? Gondolom megoldottad volna. Ha a beszélgetéshez nem tudsz képet csatolni, akkor tegyél ki magadról rendes profilképet! Ehelyett te gúnyolódtál, mert nem ajánlotta fel azonnal a privát elérhetőségét. A tinderen a csevegés lehetősége azért van, hogy ne kelljen egyből mindenkinek kiadni a saját elérhetőséget. Elárulom neked, ha egy pasinak egy szárítógép a profilképe a társkeresőn, én eleve nem állnék vele szóba. Ha meg szóba állok vele és még ő gúnyolódik, vagy akár csipkelődik, hát tudod mikor vettem volna a fáradságot, hogy ilyen kedvesen elköszönjek, mint ez a lány!
2023. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

kérdező, jogilag erősen sérelmes, hogy ezt közzétetted.

akkor is levéltitoknak számít egy privát csetbeszélgetés, ha félreértés történt a kommunikációban.


nem tudom, te mit szólnál, ha másvalaki a tudtod és engedélyed nélkül közzétenné egy cset, mail, vagy bármilyen magánjellegű leveledet egy nyilvános fórumon, ahol még jó sok évig visszakereshető lesz?

2023. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!