Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek iránta? :S

Figyelt kérdés
Van egy fiú, bele vagyok zúgva meg minden. Nagyon tetszik. Szombaton volt a szalagavatóm és felkért táncolni, persze igent mondtam, de úgy különösebben nem éreztem semmit, mikor fogta a kezem vagy a fülembe beszélt. Mostanában nem érzem azt, hogy izgatott lennék, mikor a közelemben van, de még mindig nagyon tetszik. Ez vajon mit jelent? :S
2010. okt. 11. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de jó kérdés!
2010. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nekem van 1 barátnőm aki ugyanígy van h majd meg őrül érte, de amikor már ott van h alakul vmi a pasival akkor már nem érez iránta vhogy semmit :/...deh sose jutottak tovább szal nem tom mi lesz...deh sztem próbálkozzatok hátha lesz sikerül belé szeretned...lehet most h még izgulsz és ezért elnyomódik a szerelem érzése

remélem segítettem vmit:)

2010. okt. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Óhhh tegnap már pár srácot kioktattam a női pszichéről. Titeket hadd ne kelljen. Éppen elég nekünk, férfiaknak megérteni h mitől alakul ki nálatok vonzalom egy pasi iránt, és mitől nem, nemhogy még ezt nektek kelljen elmagyarázni. Ha a srác független tőled érzelmileg vonzódni fogsz hozzá, ha nem független (szerelmet vall neked, úgy viselkedik h kifejezi irántad a szeretetét, stb...) akkor nem fogsz hozzá vonzódni... Nah de abbahagyom, mert mindjárt leb@sznak miatta. :D
2010. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!