Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fene ez amit érzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene ez amit érzek? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy leányzó, akit 2 éve(pont sulikezdés első napján) láttam meg először, akkor csak úgy tetszett meg mint bármelyik másik lány akit ha meglátok azt mondom magamban: "Hmmm! Ez jól néz ki".Erre utána meg 2-3 hétig többször is láttam, majd semmi, aztán egyszer csak bumm ismét összefutottunk, pont a suli utolsó hetében.Jött a nyári szünet és volt, hogy eszembe jutott (pl: ha láttam valakit aki hasonlított rá).

Majd a következő évben újra láttam már az első héten, és valami furcsát kezdtem érezni (összeszorult a gyomrom, valamivel hevesebben kezdett verni a szívem, stb.).Ekkor már szinte minden héten láttam és ilyenkor mindig elkapott ez az érzés, és többször gondoltam is rá.De nem csináltam semmit. Majd ismét nyári szünet, majd ujra suli, de eddig még nem láttam. Most meg már vagy fél éve telt el, nem is láttam de még mindig csak rá tudok gondolni, minden reggel ha felkelek vagy este ha lefekszem, de még nap közben is mindenről eszembe jut.És azt vettem észre ha rágondolok akkor mindig elmosolyodom.(Volt már hogy óra közben tanár szól hogy "Mint mosolyog? Mi olyan vicces? Meséljem el neki is had nevessen egyet!)

Mégis mi a fene ez amit érzek? Talán szerelmes vagyok, és hiányzik? Pedig nem is ismerem, mármint nem sok mindent tudok róla(csak a nevét meg annyit amennyit megtudtam a találkozásokkor, persze ezek csak apróságok).De már teljesen megőrjít.Főként hogy nem tudom mi is ez az érzés, mert én mindig úgy gondoltam hogy a szerelemhez ismerni is kell a másikat nem elég hogy csak látom, szal nem gondoltam hogy létezik szerelem első látásra, de már nem tudom.


Segítsetek! Mi ez?


2010. okt. 11. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerelem.
2010. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is szerelem, akkor legalább erős vonzódás. :)
2010. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fellángolás, de nem egy létező személy, hanem a benned élő ideálkép iránt amit kivetítettél egy csinos idegenre. Biztos elképzelted hogy milyen ember lehet, stb, ebbe "szerettél bele" nem az emberbe. De legalább ebből tudhatod hogy milyen lányra is vágysz igazán.
2010. okt. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!