Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire égő az ha arrol volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire égő az ha arrol volt szó hogy találkozunk es kérdezem akkor ma jön e, hogy láttamozza és nem válaszol es en vagyok a nő?

Figyelt kérdés
Mit csináljak?

2023. jún. 10. 16:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem írj neki egy szép megalázó üzit aztán tiltsd le. Vagy töröld az ismerőseid közül. Talán így valamennyit vissza adsz neki amiert ge*i volt
2023. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is gáz lenne, ha írna neki, mert akkor az a bohóc tudja, hogy a kérdező rajta pörög.

Innentől bármi lesz, ignoráld simán, mert akkor azt üzened neki, hogy szart se ér, annyit se, hogy letiltsd.

Hidd el, az értéktelenség érzés a legszarabb.

2023. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, elhiszem hogy dühös vagy, de ezt engedd el. A pasi egy büdös bunkó, ez tény, de akkor meg örülj neki, hogy ez most kiderült, és még egy randi erejéig se vesztegetted rá feleslegesen az időd
2023. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Szivem.. Pont az a pofon, hogy nem mész el, ha véletlenül keres, nem reagálsz. Kitörlöd az életedből, ha ennyire nem méltat, hogy írjon, hogy ,,bocs, de ma mégse jó"... Az ilyentől amúgy is, mit várnál egy párkapcsolatban? Hagyni kell az ilyeneket a francba.
2023. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!