Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szakitcsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakitcsak vele?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel már 6 hónapja járok,és amióta elkezdődött a suli, azóta megváltozott.És az utóbbi 1 hónapba nagyon sokat veszekedtünk, főleg miadta.Egyszer ott is hagyott.A haverjaim mondták hogy sz@rjam le, de nemtudtam,és újra összejöttem vele,nagy neheze, mert nagyon szerettem.Csak miután már összejöttem vele ,nem annyira szerettem mint eddig,mára meg már teljesen nem szeretem..Mit csináljak szerintetek, haggyam ott? vagy várjak még egy kis időt, hátha újra tudom szeretni?
2010. okt. 11. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd le 100X, hogy SZAKÍTSAK és HAGYJAM, aztán szakíts vele. Ha már ilyesmi felvetődik benned, valszeg jobb lesz így...
2010. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tartsd be a magyar nyelvtan szabályait!

Amúgy meg szakíts vele! Nem tisztességes vele szemben, hogy vele vagy miközben nem szereted.

2010. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tanuljál meg írni, nem tudom miért kell átengedni alsóba minden hülyét aki még írni és olvasni sem tud.
2010. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Moszuke ***** válasza:
61%

ez a fene nagy szabadság.. hülyéket nevelünk! és miért?


mert ezeket könnyebb manipulálni. k&rva politika:) megoldják okosan..

2010. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha azon gondolkodsz,hogy mit csinálj már régen rossz.Ha már nem szereted,akkor SZAKÍTS vele.Ha vele maradsz,pedig már nem szereted csak játszok vele,átvered.

Még ha miatta veszekedtetek sem érdemli meg,hogy átverd!

15/L

2010. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először is TANULJ MEG ÍRNI! Másodszor pedig gondold végig, mit akarsz te. De az előttem szólónak igaza van, ha azon gondolkodsz már, hogy szakítani kéne, akkor itt kéne hagynod.
2010. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!