Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha egy fiúnak leng a p*cse?

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki ha 1 fiún látszik ha nincs alsógatya és ahogy megy látszik ahogy mozog a p*cse? mert én nagyon szeretek alsógatya nélkül lenni. olt már, hogy megnézték és nem tudom, hogy azért mer tetszett nekik vagy azért mert gáznak találták...
2010. okt. 11. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mondjuk elég cool dolog alsó nélkül kimenni xD
2010. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gusztustalan.Főleg amikor elképzelem,hogy 1 hete ugyan azt a nadrágot hordja a minden nap cserélhető alsógatya helyett.
2010. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdező ugye nem, fogsz megharagudni? de nem azért nézték meg mert jol nézet ki hanem éppen forditva figyelj ne haragudj azért más ha ott lobázod más ha utcán mondjuk bent a bolt kellős közepén mondjuk az tutti hogy, én is megnéztelek volna DD de nem olyan nézzésel mint amit te szeretél volna látni!
2010. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
otthon D
2010. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: köszi és sztem is cool dolog:D

2. válaszolónak: nah azt nem mondtam h ugyanazt a nadrágot veszem fel folyamatosan...jóhogy tisztát veszek fel ha előtte már bele izzadt a farkam...és nem mindig gatya nélkül hnem csak egyszer-egyszer...pl 1 sétálnál haverokkal...

2010. okt. 11. 20:10
 6/11 A kérdező kommentje:
3.-nak: azt teh honnan tod h hogy nézték?:P
2010. okt. 11. 20:12
 7/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok hát gondolom sunyi vigyor volt az arcukon DDDDD vagy roszul tudom?
2010. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az nem feltétlen jelent rosszat:):P
2010. okt. 11. 20:54
 9/11 anonim ***** válasza:
3, válaszoló vagyok nem tudom nem értek hozzá ! DDD
2010. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erre sztem max valami rossz buzeráns izgulna, aki kiéhezett és jelzésnek veszi. Csajokat nem igazán hatja meg az ilyesmi bocsi, és inkább az jut először eszükbe, h fúúúúj, mikor cserélhetett gatyát... Farmernél gondolom annyira nem látszik a dolog, viszont ismerősöktől tudom, h az elég kellemetlen tud lenni XD
2010. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!